Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Sprzedaż hotelu lub pensjonatu

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Sprzedaż hotelu lubpensjonatu?

Sprzedaż hotelu / pensjonatu nie musi oznaczać, że znalezienie kupca zajmuje dużo czasu. Nasza oferta zakupu tego typu nieruchomości skierowana jest do właścicieli ośrodków wypoczynkowych, którym zależy na szybkich transakcjach bez barier. Gwarantujemy rzetelną wycenę i natychmiastową spłatę należności.

Sprzedaż hotelu/pensjonatu – kilka ciekawych wzmianek                  

Na rynku nieruchomości istnieje wiele rabatów dla hoteli i pensjonatów. Problem ze znalezieniem nabywców to nie tylko przedmioty, które znajdują się w atrakcyjnych miejscach i mają dobre warunki techniczne. Na inne ogłoszenia długo nie odpowiadano. Warto o tym pamiętać rozważając sprzedaż hotelu/pensjonatu.

Sprzedaż hotelu / pensjonatu jest kłopotliwa, zwłaszcza gdy ośrodek nie generuje przychodów. Dotyczy to głównie starszych obiektów, które wymagają remontu i modernizacji, a zatem wymagają znacznych inwestycji. Nasza firma uważa, że ​​w każdym takim centrum jest potencjał biznesowy skierowany na skup hotelu/pensjonatu.

Oferujemy zakup różnych hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych w Polsce i w dowolnym miejscu. Kupujemy małe obiekty na potrzeby kilkudziesięciu lub dwunastu gości, a także duże centra i hotele, które mogą pomieścić kilkadziesiąt, a nawet setki osób.

Nawiązując do zróżnicowanych oferentów nie jesteśmy zszokowani złożonym statusem własności nieruchomości. Zamierzamy kupić pojedynczy towar w hotelu lub pensjonacie z wieloma współwłaścicielami. Interesują nas również oferty związane ze sprzedażą hoteli / pensjonatów z nieruchomością zabezpieczoną hipoteką, jeżeli chodzi o sprzedaż hotelu/pensjonatu.

Zazwyczaj wymagana jest dogłębna analiza rynku i długi proces przygotowań do przejęcia centrum. Inwestorzy zazwyczaj zalecają podjęcie decyzji o wynajmie obiektu przed podjęciem decyzji o zakupie nieruchomości. Nie jest to wygodna sytuacja dla osób, które chcą szybko wypłacić swój majątek. Warto pamiętać, że pracownicy zajmujący się sprzedażą hoteli / pensjonatów muszą również często ponosić znaczne koszty związane z utrzymaniem infrastruktury obiektu w odpowiednich warunkach technicznych, zanim zaczną czekać na sfinalizowanie transakcji. Ma to znaczenie, gdy stawiamy na sprzedaż hotelu/pensjonatu.

Od wielu lat skupiamy się na takich działaniach. Aby się z nami skontaktować, wystarczy do nas zadzwonić lub wypełnić formularz, który będzie zawierał najważniejsze informacje o nieruchomości. W odpowiedzi niezwłocznie prześlemy Ci ofertę zakupu. Szybko i sprawnie realizujemy również kolejny etap transakcji. Możemy załatwić większość formalności. Jak najszybciej umówimy się na spotkanie z notariuszem, aby dokonać sprzedaż hotelu/pensjonatu.

Działamy jako bezpośredni kupujący w transakcjach i czasami pomagamy właścicielom w sprzedaży ich nieruchomości, kontaktując się z inwestorami poszukującymi takich obiektów. Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń do nas w celu omówienia szczegółów.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u