Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup zadłużonych mieszkań

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup zadłużonych mieszkań to ratunek dla wielu osób!   

Wiele osób może pomyśleć, że zadłużone mieszkania w ogóle się nie sprzedają. Jednak rzeczywista sytuacja jest inna. Niektóre firmy kupują jednostki dłużne. Postanowiliśmy wyjaśnić, na czym polegają usługi związane z zakupem jednostek dłużnych.       

Skup zadłużonych mieszkań, a formalności

Mieszkania zadłużone odstraszały prawie wszystkich kupujących. Dzieje się tak, ponieważ dług hipoteczny jest przenoszony na każdego kolejnego nabywcę domu. Zatem wielu właścicieli domów z długiem „M” zadaje sobie pytanie, jak sprzedać swoje mieszkania z zadłużeniem. Zwykli nabywcy nigdy nie kupią takiego mieszkania, ponieważ na rynku jest wiele atrakcyjnych mieszkań bez zadłużenia, jeżeli wskazuje się na skup zadłużonych mieszkań.

Na szczęście niektórzy eksperci nie boją się kupować obciążonego długiem „M”. Taka profesjonalna firma uważa, że ​​nawet po zakupie zadłużonego mieszkania i spłacie zadłużenia można osiągnąć określony zysk. Należy jednak pamiętać, że ryzyko związane z zobowiązaniem ponosi nabywca mieszkania dłużnego. Miejmy to na uwadze stawiając na sprzedaż mieszkań zadłużonych.

Sprzedawca zadłużonego „M” otrzymuje godziwą cenę, której nikt inny nie może kupić.

Jednak, aby sprzedać mieszkanie dłużne, konieczne są pewne procedury. Firma kupująca mieszkania za długi pomoże rozwiązać wszystkie te kłopotliwe sytuacje. Co ważniejsze, osoby zainteresowane sprzedażą zadłużonych mieszkań mogą liczyć na błyskawiczne wyceny online. Warto także zastanowić się nad faktem jakim okazuje się być skup mieszkań zadłużonych oraz skup domów zadłużonych.

Dzięki takiemu szacunkowi można znaleźć rzeczywistą wartość mieszkania. Dla wielu osób sprzedaż mieszkań zadłużonych jest jedynym rozwiązaniem, które uniemożliwia przeprowadzenie komorniczej i publicznej licytacji mieszkania. Warto pamiętać, że w pierwszej aukcji cena mieszkania może wynosić tylko 3/4 ceny szacunkowej w aspekcie sprzedaż domów zadłużonych.

Jeśli nie ma zgłaszającego, komornik przeprowadzi drugą licytację. Jeśli ktoś zaproponuje kwotę równą co najmniej 2/3 wyceny, ta sprzedaż publiczna zostanie przeprowadzona. Po licytacji przez komornika byłego właściciela „M” będzie problem z wydaleniem. Zatem lepiej dobrowolnie sprzedać mieszkanie dłużne po lepszej cenie i wyprowadzić się w dogodnym terminie.

Sprzedaż zadłużonych mieszkań u nas przebiega szybko. Skutkuje to tym, że dysponujemy wystarczającymi środkami finansowymi, zmniejszyliśmy obciążenie naszych klientów kredytem hipotecznym. Mamy przejrzystą i nowoczesną formę zdalnej wyceny bez wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy. Podając podstawowe dane o nieruchomości obciążonej hipoteką, w ciągu kilku godzin otrzymasz szybkie i rzetelne rekomendacje cenowe. To pierwszy krok do pozbycia się zadłużenia i rozwiązania sytuacji finansowej w nakierowaniu na skup zadłużonych mieszkań.

Często dowiadujemy się od naszych klientów, że oferowana przez nas cena jest najlepszym wyborem, jaki otrzymują. Przejmujemy wszelkie długi i inne długi związane z mieszkaniem. Zatem po sfinalizowaniu sprzedaży i kupna mieszkań dłużnych przejęliśmy również inne zobowiązania wobec wspólnoty mieszkaniowej. Miejmy to na uwadze stawiając na skup zadłużonych mieszkań.

W ramach sprzedaży mieszkań zadłużonych zawsze będziemy w kontakcie i dostarczymy wszystkie dokumenty potrzebne do sporządzenia rachunku, jeżeli stawiamy na sprzedaż domów zadłużonych, a także sprzedaż mieszkań zadłużonych.

Sprzedaż mieszkania zadłużonego wraz z komornikiem ma możliwość uzyskania wyższej ceny płatności niż ta generowana przez licytację, która jest prowadzona w ramach procesu egzekucyjnego. To sposób na wyjście z długów i uniknięcie egzekucji. Dodatkowo przy sprzedaży mieszkań zadłużonych interesują nas mieszkania obciążone hipoteką, które mają stanowić zabezpieczenie i inne. Musimy to odpowiednio rozważyć decydując się na skup zadłużonych mieszkań.

Jednak, gdy uzyskamy dowód salda zadłużenia z banku, od razu kupimy mieszkanie zabezpieczone przez bank. Pożyczkę spłacimy w całości, a resztę przekażemy sprzedawcy. Decydując się na to rozwiązanie, możesz zredukować stres i kredyt oraz od razu otrzymać gotówkę. Jest to istotne podczas skupu zadłużonych mieszkań.

Sprzedaż mieszkania, które chcesz kupić, to sposób na wyjście z długów. Dodatkowo sprzedając nam mieszkanie z komornikiem, możesz uzyskać kwotę wyższą niż to, co dostajesz na licytacji organów ścigania. Dzięki temu możesz uniknąć nadmiernej egzekucji i pozbyć się ciężaru zadłużenia. Sprzedaż aktywów dłużnych daje gwarancję umorzenia długów i środków na zakup nowych aktywów.

Sprzedaż mieszkania, które chcesz kupić, pozwala zaoszczędzić czas. Cały proces jest bardzo szybki, tylko raz, a po drugie pozwala zaoszczędzić czas potrzebny na samodzielną edycję ogłoszenia, znalezienie kupca i wreszcie wszystkie procedury związane ze sprzedażą zadłużonego domu.

Ponadto możesz sprzedać tylko nieruchomość zadłużoną lub w złym stanie, a w przypadku tych nieruchomości nie masz środków na remont przed sprzedażą. Raczej nie znajdziesz takiego dla takiego kupującego, bo dług został przeniesiony na kupującego, co uniemożliwi mu zakup wynajmowanego mieszkania, a niewiele osób nie może sobie pozwolić na zakup bez kredytu.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u