Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup udziałów w nieruchomości

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup udziałów w nieruchomości, a aspekt zarządzania wspólnym majątkiem

Zwykle spotykamy się z sytuacją, gdy tylko jedna osoba jest właścicielem nieruchomości. Wtedy zarządzanie nieruchomością jest najłatwiejsze. Niestety w praktyce możliwe są również inne, bardziej złożone i krępujące sytuacje. Można jednak je rozwiązać, sprzedając kapitał w postaci nieruchomości.                                

Skup udziałów w nieruchomości, a ich współwłasność

Współwłasność nieruchomości powstaje między innymi na skutek spadku. Jeżeli współwłaścicieli jest wielu, to uzyskanie zgody wszystkich osób na sprzedaż nieruchomości będzie trudne. Z kolei podział nieruchomości bywa kosztowny albo po prostu niewykonalny pod względem fizycznym, jeżeli chodzi o skup udziałów w nieruchomości.

Niestety, zwykła sprzedaż udziałów w mieszkaniach lub innych nieruchomościach może być kłopotliwa. Nic dziwnego, bo typowy nabywca domu, mieszkania czy gruntu nie chce być jednym ze współwłaścicieli. Zwykle powoduje to, że osoby zainteresowane nieruchomościami mogą liczyć tylko na propozycje profesjonalnych firm stawiających na sprzedaż udziału w nieruchomości bądź skup zadłużonych nieruchomości.

Firmy kupujące akcje nieruchomości płacą gotówką i ponoszą ryzyko prawne związane między innymi z trudnościami w ich odsprzedaży. Sprzedawca udziałów nie ponosi jednak żadnego ryzyka, gdyż w zamian otrzyma pewną i godziwą zapłatę za część nieruchomości. Firmy, które kupują akcje nieruchomości, płacą część ceny przed wizytą u notariusza. Pamiętajmy o tym decydując się na sprzedaż udziałów w mieszkaniu.

Skup udziałów w nieruchomości, czyli kilka wzmianek o sprzedaży

Warto również podkreślić, że sprzedaż udziałów w nieruchomości może uwolnić Cię od problemów i obowiązków związanych ze wspólnym zarządzaniem nieruchomością. Nie należy zapominać, że majątek wspólny będzie ponosił koszty związane z jego utrzymaniem i opodatkowaniem. Nie zawsze jednak istnieje możliwość najmu lub dzierżawy kłopotliwej nieruchomości, gdyż wymaga to zgody poszczególnych współwłaścicieli. Ma to znaczenie, gdy chodzi o udział w nieruchomości.

Problem zarządzania nieruchomością współdzieloną sprawia, że ​​jedynym możliwym rozwiązaniem jest sprzedaż udziałów w mieszkaniach, sprzedaż udziałów odziedziczonych lub sprzedaż pozostałych udziałów. Warto podkreślić, że ta opcja pozwala zamienić kłopotliwe akcje na pieniądze, które można przeznaczyć na dowolny cel. Dzięki szybkim wycenom nasi klienci z łatwością określą swój udział w nieruchomości w odniesieniu do problemu skup udziałów w nieruchomości.

Kiedy wizja dłużnika przytłoczyła dłużnika, zakup nieruchomości zadłużonej jest zwykle jedynym rozwiązaniem. Niezależnie od rodzaju zadłużenia nieruchomość dłużną można sprzedać. Kupujący jest skłonny przyjąć kredyty hipoteczne na nieruchomości, zakupy z problematycznymi kredytami lub zadłużeniem z powodu nieterminowego płacenia czynszu i innych wydatków. Dopóki nie zostanie całkowicie przejęty, nawet majątek komornika może zostać sprzedany.

Jednak ważne kryteria oceny obejmują również lokalizację, stan nieruchomości, jej okres użytkowania oraz istnienie zadłużenia. Musisz pamiętać, że przy zakupie nie otrzymasz 100% wartości nieruchomości. Jest to niezwykle istotne, gdy decydujemy się na sprzedaż udziałów w mieszkaniu. Zgodnie z niezbędnymi wydatkami, które należy odliczyć za zakupiony towar, można uzyskać do 80% wartości nieruchomości.

Oczywiście im mniej kupujesz nieruchomości, tym gorszy jest jej stan, nie mówiąc już o zadłużeniu. Jeśli jest to dług, zakup musi odjąć całość długu, aby spłacić dług, który staje się zobowiązaniem do zakupu po zakupie nieruchomości. Jeśli nieruchomość jest w złym stanie lub zadłużona, można uzyskać tylko około 60% jej wartości.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u