Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Zielona Góra

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Zielona Góra – nasza usługa

Szukasz sposobu na szybkie zdobycie kapitału i rozważasz opcję sprzedaży nieruchomości w Zielonej Góry? Nie każde mieszkanie jest łatwe do spieniężenia. Wpływają na to takie czynniki, jak atrakcyjna lokalizacja, stan techniczny i estetyczny czy status prawny. Jeśli szukasz rozwiązania tego problemu, skup nieruchomości Zielona Góra jest dla Ciebie świetnym rozwiązaniem. Zdarza się, że w wyniku nieoczekiwanych sytuacji zmuszeni jesteśmy do sprzedaży. Najczęstszym powodem jest zupełnie normalna w naszej rzeczywistości konieczność posiadania pieniędzy, przy użyciu których możemy funkcjonować, ale i również konieczność zmiany miejsca zamieszkania może wymusić na nas sprzedaż dobra materialnego. Sprzedaż nieruchomości w Zielonej Góry jest z jednym z najszybszych sposobów na zdobycie pieniędzy i z reguły nie powinno trwać długo, wszak zainteresowanych na rynku nigdy nie brakuje. Jednak nie każdy posiada nieruchomość, którą można łatwo i wygodnie sprzedać.

Jesteś właścicielem problematycznej nieruchomości i martwisz się, że sprzedanie jej zajmie Ci dużo czasu? Jeśli Twoje mieszkanie wymaga dodatkowych inwestycji, remontu, a zależy Ci na jak szybkiej sprzedaży, skontaktuj się z nami. Ze skupem nieruchomości Zielona Góra jest to możliwe, a cały proces może trwać nawet do kilku dni!

 

Czym jest skup mieszkań Zielona Góra?

Skup mieszkań w Zielonej Góry jest najlepszym rozwiązaniem, jeśli zależy Ci na szybkiej i profesjonalnej sprzedaży. Nasza firma nie skupuje jedynie mieszkań czy domów. W kręgu naszych zainteresowań znajdują się również hotele, pensjonaty, udziały w nieruchomościach, kamienice i grunty rolne. Nawet jeśli Twoja nieruchomość jest zadłużona, z chęcią ją od Ciebie odkupimy. Z nami nie musisz martwić się o długi czas transakcji lub dodatkowe koszty. Nie pobieramy żadnych prowizji. Znacząco skracamy sam proces przedsprzedaży i niezwłocznie przelewamy należność, którą możemy również wypłacić w gotówce. Aby zgłosić się do nas, wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, a nasz pracownik przekaże Ci resztę cennych informacji, które pomogą sfinalizować cały proces. Posiadamy też usługę skup udziałów w nieruchomości.

Skup nieruchomości zielona góra

Czy warto nam zaufać?

Nasi wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy zrobią wszystko, aby ułatwić każdy aspekt transakcji. Proces sprzedaży zaczyna się od przeprowadzenia całkowicie darmowej wyceny nieruchomości przez naszego rzeczoznawcę. W obecnej sytuacji skup mieszkań w Zielonej Góry zapewnia również możliwość wyceny online. Wiemy, jak ważne jest to w aktualnej sytuacji i staramy się, mimo trudności, dbać o najwyższą jakość naszych usług. Ta opcja jest szczególnie atrakcyjna, gdy nie chcesz wracać z zagranicy specjalnie na potrzeby procesów przedsprzedażowych. Nasza firma zdobyła ogrom cennego doświadczenia, które pomaga nam na każdym kroku w tworzenia nastroju komfortu u naszych klientów. Wybierając samodzielną sprzedaż nieruchomości w Zielonej Góry, wybierasz również wiele zadań towarzyszących całemu procesowi. Naszym nadrzędnym celem jest zagwarantowanie najwyższego komfortu i pełnej satysfakcji z otrzymanych pieniędzy w jak najszybszym tempie.

Skup nieruchomości Zielona Góra a biura nieruchomości.

Sprzedaż nieruchomości w Zielonej Góry wiąże się z wieloma pytaniami i, co za tym idzie, wieloma decyzjami do podjęcia. Gdy nie jesteś zainteresowany samodzielną sprzedażą, masz do wyboru dwie opcje: skup mieszkań w Zielonej Góry lub biuro nieruchomości. Gdy rozważasz wybór biura, powinieneś mieć świadomość, że ten wybór wiąże się z poniesieniem dodatkowych kosztów, ponieważ biura pobierają prowizję od sprzedaży oraz często nie opłacają kosztów notarialnych. Skup mieszkań w Zielonej Góry nie pobiera żadnych opłat. Wybierając naszą firmę, wybierasz jak najszybszy proces realizacji sprzedaży. Nie musisz wynajmować również agenta nieruchomości, który miałby prezentować nieruchomość zainteresowanym osobom, które analizują każdy drobny szczegół swojego przyszłego miejsca zamieszkania. Skup nieruchomości Zielona Góra stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom tym, którzy pragną sprzedać swoje mieszkanie tak szybko, jak to jest możliwe i bez zbędnych komplikacji. Zaufaj nam jak wielu innych Polaków i wypełnij krótki formularz, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u