Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości z problemami

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości z problemami – często obecny w życiu wielu osób                  

Bez wątpienia nie każde nieruchomości są tak bardzo atrakcyjne, w porównaniu z tymi które przyciągają największą uwagę w witrynach z ogłoszeniami drobnymi. Dobrym przykładem mogą być złe warunki mieszkaniowe.

Najlepsze rozwiązanie, a skup nieruchomości z problemami   

Wielu właścicieli nie chce czasu ani pieniędzy na odnowienie tego „M” i sprzedaż po wyższej cenie. Kolejnym wyzwaniem z tym związanym jest to, że skoro nie będziemy w stanie zaspokoić gustów potencjalnych klientów, możemy nie być w stanie zwrócić środków wykorzystanych na remont. Niemniej jednak sprzedawane są również mieszkania zaniedbane. Trudno jednak szybko znaleźć chętnych na zakup mieszkania z problemami estetycznymi, jeżeli wskazuje się na sprawdzony skup nieruchomości z problemami.                                  

Podobna sytuacja dotyczy również nieruchomości bez księgi wieczystej lub z roszczeniami. Typowy kupujący raczej nie zauważy takiej oferty. Dlatego zwykle jedynym rozwiązaniem jest zakup problematycznych nieruchomości. Kupno problematycznej nieruchomości to nie tylko dobre rozwiązanie dla tych, którzy obecnie posiadają mieszkanie z defektem fizycznym, jeżeli omawia się problematykę skup nieruchomości.

Oferta ta może zainteresować również właścicieli mieszkań w słabych lokalizacjach. Nawet w okresie boomu na rynku nieruchomości szybka sprzedaż mieszkań w małych miejscowościach może być dużym problemem. Młodzi ludzie wolą kupować „M” w stolicach prowincji lub rozważać budowę własnych domów w atrakcyjnych lokalizacjach w nakierowaniu na sprzedaż nieruchomości z problemami.

Jednocześnie nie każdy miesiącami czeka na konkretnego kupca w źle zlokalizowanym mieszkaniu. Każdy, kto ma niepotrzebną nieruchomość i jest niepotrzebnie atrakcyjny, powinien rozważyć sprzedaż produktu na rynku nieruchomości. Propozycja gwarantuje szybką sprzedaż i płatność. W rzeczywistości kupowanie problematycznych nieruchomości jest bardzo szybkie, jeżeli wskazuje się na skup nieruchomości z problemami.

Wszystko zaczyna się od przesłania opisu nieruchomości za pośrednictwem formularza kontaktowego. W ramach wspomnienia możesz we właściwy sposób otrzymać wstępną wycenę, jak i również propozycję wpłaty zaliczki tego samego dnia. Ostateczne zakończenie transakcji to zazwyczaj kwestia następujących po sobie dni. Dodatkowo osoba dokonująca zakupu pomoże skompletować wymagane dokumenty podczas procesu sprzedaży i wyjaśni wszystkie niezbędne procedury przedstawiając skup nieruchomości z problemami.

Kupno nieruchomości zazwyczaj rozwiązuje następujące problemy: sytuacja finansowa osób, które są właścicielami mieszkania lub domu i chcą szybko wypłacić gotówkę i naprawić swój budżet, jest trudna – podobne argumenty brzmią zachęcająco, ale uważna analiza wyników, jakie dają zakupy nieruchomości, pokazuje, że w rzeczywistości tak nie jest. Miejmy to na uwadze stawiając na skup udziałów w nieruchomości. 

Procedura zakupu nieruchomości nie wydaje się skomplikowana – można znaleźć firmy, które oferują podobne rozwiązania przez Internet i skontaktować się z nimi osobiście za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonu lub w siedzibie firmy decydując się na skup zadłużonych mieszkań.

Przedstawiciel firmy kupującej nieruchomość szybko wyceni mieszkanie lub dom w trakcie jego wyceny, a po zaakceptowaniu przez sprzedającego określonej kwoty rozpocznie procedury obejmujące analizę wszystkich dokumentów i zatrudnienie kancelarii notarialnej. Pieniądze za nieruchomość zostaną przelane na konto sprzedającego w ciągu kilku dni. Taki skup nieruchomości z problemami może pomóc wielu osobom.

Sprzedawcy nie muszą znajdować kupujących i organizować formalnych spraw, które łatwo zgubić bez konieczności aktualizowania ich. Inną opcją jest szybki zakup nieruchomości, co ma swoje wady – najważniejsze jest kupno mieszkania po nieco niższej cenie. Wycena nieruchomości jest zwykle równowartością tylko 90% jej faktycznej ceny rynkowej, dlatego decyzja o zastosowaniu podobnych notowań powinna być dokładnie przeanalizowana.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u