Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości z lokatorami

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości z lokatorami to ciekawe rozwiązanie

Niemal każdy, kto chce sprzedać mieszkanie z najemcą, nie będzie oczekiwał pozytywnej reakcji ze strony potencjalnych nabywców. Nic dziwnego, bo typowy Polak poszukujący mieszkania potrzebuje mieszkania na własny użytek i nie planuje dzielić go z obcymi. Inwestorzy w nieruchomości również niechętnie kupują mieszkania z najemcami.      

Skup nieruchomości z lokatorami – przedstawienie problemów        

Przede wszystkim często podejrzewa się, że jest problem z lokatorami mieszkającymi w sprzedawanych mieszkaniach i to jest jeden z powodów sprzedaży „M”. Po drugie, inwestorzy zainteresowani wynajmem domu są zazwyczaj bardziej skłonni do samodzielnego znalezienia najemców i zawarcia z nim porozumienia, które uważa za najbardziej odpowiednie, jeżeli wskazuje się na skup nieruchomości z lokatorami.

Doskonałą usługą okazuje się być istota, jaką jest kupno nieruchomości z najemcami, może dobrze rozwiązać wszystkie powyższe problemy. Podobnie jak w przypadku wyżej wymienionych usług, kupno nieruchomości z najemcami jest odpowiednie nie tylko dla osób, które chcą napotkać poważne problemy w znalezieniu nabywców. Warto też pamiętać, że w życiu zdarzają się różne nieoczekiwane sytuacje, stąd duża potrzeba szybkiej sprzedaży mieszkań. Zatem dla wielu ciekawą opcją okazuje się być skup udziałów w nieruchomości.

Przykładem jest planowany wyjazd za granicę i długi pobyt w kraju. W takim przypadku trudno będzie szybko sprzedać „M” wraz z najemcami. Jeszcze trudniej jest szybko zakończyć sprzedaż i uzyskać dobrą cenę od typowego kupującego. Próba pozbycia się najemców, których trudno przenieść, ale może to powodować problemy na gruncie prawa cywilnego i karnego decydując się na skup nieruchomości.

Wspomniany zakup to rozwiązanie, które można rozwiązać nawet w obliczu wcześniejszych problemów najemców. Kolejną zaletą jest to, że „M” można ocenić bardzo szybko w połączeniu z zaliczką. Nawet jeśli nie widzisz mieszkania, transakcje zdarzają się często, więc nie musisz prosić najemcy o przedstawienie mieszkania.

Istota transakcji, czyli skup nieruchomości z lokatorami

Oczywiście cała transakcja zostanie przeprowadzona w kancelarii notarialnej na podstawie umowy notarialnej, więc sprzedawca mieszkania na pewno pozbędzie się kłopotów najemców. Ma to znaczenie podczas podejmowania decyzji na temat skup zadłużonych mieszkań.

W niektórych przypadkach kupno nieruchomości w obiekcie za gotówkę stało się zachęcającą opcją – jeśli chcesz szybko wypłacić pieniądze bez wielu formalności i czasu wymaganego przy tradycyjnych transakcjach, to niewątpliwie jest dobre rozwiązanie. Dla osób, które przez długi czas nie mogą znaleźć domu lub nabywcy domu, zakup nieruchomości jest dobrym wyborem. W podobnych sytuacjach warto skorzystać z oferty szybkiego zakupu, która uwalnia właściciela od kłopotów ze znalezieniem kupca, zapewniając jednocześnie dostęp do gotówki w najlepszym momencie. W taki oto sposób przedstawia się skup nieruchomości z lokatorami.

Można uznać, że oferta zakupu nieruchomości jest interesująca i warta analizy, co ze względu na szybkość i efektywność profesjonalnego procesu realizacji w niektórych przypadkach okazuje się szczególnie korzystne, jeżeli wskazuje się na skup nieruchomości z lokatorami.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u