Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Warszawa

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Warszawa

Wysokie zainteresowanie rynkiem nieruchomości sprawia, że wiele osób poszukuje okazji, by korzystnie sprzedać swoje mieszkanie. W takim przypadku czasem decydują się oni na samodzielne znalezienie chętnych. Niejednokrotnie jednak okazuje się to sytuacją z góry skazaną  na porażkę. Właśnie wtedy koniecznie należy sięgnąć po możliwości, jakie  nie zawsze dają osoby prowadzące biuro nieruchomości. Warszawa jest niezwykle wdzięcznym rynkiem. Tym bardziej warto zdecydować się na usługi, jakie oferuje nasz skup nieruchomości Warszawa. Zamiast decydować się na ofertę zwykłego biura nieruchomości, wybierz nasz skup mieszkań w Warszawie i zaoszczędź czas!

Biuro nieruchomości Warszawa – dla kogo jest to przydatne miejsce?

Każdy z oczywistych względów chciałby korzystnie sprzedać swoje mieszkanie. Decydując się na usługi, jakie oferuje biuro nieruchomości Warszawa, warto mieć na uwadze to, że działanie to przyniesie o wiele lepsze rezultaty niż samodzielne poszukiwanie nabywcy mieszkania. Przede wszystkim należy wiedzieć, kiedy jest to w szczególności wskazane. Są też transakcje, których niemalże nie da się sprzedać i w tym celu powołaliśmy również usługę skupu nieruchomości z lokatorami. Skup nieruchomości, Warszawa nie jest tu wyjątkiem, jest miejscem przydatnym zwłaszcza wtedy, kiedy nie możemy sobie pozwolić na długie wystawianie oferty sprzedażowe. A to właśnie dzieje się wtedy, kiedy samodzielnie próbujemy dokonać sprzedaży mieszkania. Oczywiście, wiele osób nie może pozwolić sobie nawet na lata oczekiwania. Właśnie dlatego decydują się oni na skorzystanie z oferty, jaką ma nasze biuro nieruchomości w Warszawie, co jest rozwiązaniem pozwalającym na szybsze sprzedanie nieruchomości.

Skup mieszkań Warszawa – kiedy warto skorzystać

Istnieją obiektywne przesłanki, które jasno mówią o tym, kiedy skup nieruchomości w Warszawie będzie doskonałą opcją. Przede wszystkim jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w przypadku osób, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy o rynku mieszkań, a jednocześnie potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki, bo np. zakupili nowe mieszkanie. Równie dobrym przesłaniem za tym, aby skup mieszkań Warszawa wycenił sprzedawaną nieruchomość, jest jej zły stan, który uniemożliwia znalezienie chętnych kupców. Kolejnym aspektem może być chęć sprzedaży trudnej nieruchomości i tu z pomocą przychodzi skup kamienic. Wycena ta jest zgodna z normami rynkowymi i aktualnymi wartościami podobnych nieruchomości na rynku. Dla skupu nieruchomości w Warszawie jest szczególnie istotne rzetelne wycenianie mieszkań, aby tym samym mieć pełne zaufanie klientów i pozytywną ocenę na rynku mieszkaniowym. Co więcej, wybór takiego skupu jest rozwiązaniem, które znakomicie sprawdzi się nawet w przypadku mieszkań znajdujących się w gorszym stanie.

Jak działa nasz skup nieruchomości w Warszawie?

Jak w ogóle działa nasz skup mieszkań Warszawa? Naszą ofertę kierujemy zwłaszcza do tych osób, którym szczególnie zależy na jak najszybszym sprzedaniu domu bądź mieszkania. Po wstępnym zapoznaniu się z naszą ofertą warto sięgnąć po udostępniony przez nas formularz kontaktowy. Ma on na celu maksymalne przyśpieszenie procesu wyceny mieszkania, gdyż doskonale zdajemy sobie sprawę, jak cenny dla naszych klientów jest ich czas. Nasze działania obejmują konkretne miasta, których rynek doskonale znamy jako skup mieszkań. Warszawa nie jest tu wyjątkiem. Specjalnie dla naszego klienta dokładamy wszelkich starań, aby cały proces był maksymalnie uproszczony i przyśpieszony. Dzięki temu jesteśmy w stanie szybko ustalić, jaka kwota zadatku będzie przekazana już w ciągu kilku godzin na konto sprzedającego. Cały proces ostatecznie trwa kilka dni, ponieważ w kolejnym etapie dochodzi do wizyty u notariusza (zwykle po kilku dniach), a już podczas tej wizyty dla sprzedającego wypłacona jest cała ustalona kwota. 

Dlaczego warto?

Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne, jeśli chcemy sprzedać wyjątkowo trudną do zbycia nieruchomość. Skup zadłużonych mieszkań to jedna z naszych najpopularniejszych usług. Warszawa to dobrze znany nam rynek, dlatego też jesteśmy w stanie w prosty sposób zaproponować korzystną cenę, którą realnie można uzyskać na tym rynku. Istnieje również szereg innych zalet, które sprawiają, że nasza usługa jest szczególnie polecana. Przede wszystkim, skupujemy także nieruchomości znajdujące się w złym stanie technicznym oraz prowadzimy skup nieruchomości z problemami. Co za tym idzie, kupujemy również te mieszkania, których indywidualny klient by nie kupił, dopóki nie zostałyby one wyremontowane. Korzystając z usług skupów mieszkań i domów można uniknąć nużących i długotrwałych batalii sądowych np. z lokatorami oraz współwłaścicielami mieszkań. Co więcej, sprzedaż takiego mieszkania jest rozwiązaniem, które znakomicie sprawdzi się również w przypadku osób borykających się z problemem zadłużenia mieszkania.

Coraz większa popularności skupu mieszkań w Warszawie

Dzięki skupowi mieszkań i skupowi domów możliwe jest realne wpływanie na rynek nieruchomości. Przede wszystkim jest to szansa na nadanie drugiego życia tym mieszkaniom, które normalnie nie znalazłyby chętnego nabywcy. Z kolei właściciel mieszkania nie musi dłużej zajmować się problematyczną nieruchomością, a dodatkowo otrzymuje znaczącą sumę pieniędzy. 

Jeśli chcesz otrzymać konkretną ofertę dla Twojej nieruchomości, koniecznie wypełnij formularz kontaktowy, a my przedstawimy Ci naszą propozycję na zakup mieszkania. Jako znawcy lokalnego rynku nieruchomości, jesteśmy w stanie dokonać niezwykle szybkiej wyceny, więc kontakt z naszej strony następuje w niezwykle krótkim odstępie czasu. Wybierz nasz skup już teraz i ciesz się dobrze przeprowadzoną sprzedażą zbędnego mieszkania!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u