Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Tychy

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Tychy – nasza oferta

Znalazłeś się w posiadaniu nieruchomości i szukasz szybkiego sposobu na jej spieniężenie? Jednocześnie wyobrażenie aranżacji całego procesu nie sprawia, że widzisz sprzedaż z wykluczeniem rozwiązywania problemów, które jej towarzyszą? Skup nieruchomości Tychy z chęcią rozwiąże Twój problem! Na atrakcyjność mieszkania wpływają takie czynniki, jak odpowiednia lokalizacja czy stan prawny i techniczny nieruchomości. Nie każdy jednak posiada mieszkanie, które spełnia te warunki. Obawiasz się, że aby znaleźć kupca, konieczne jest przeprowadzenie remontu generalnego, aby uczynić swoje dobro materialne bardziej atrakcyjnym w oczach potencjonalnych nabywców? Inwestowanie znacznej ilości środków pieniężnych może poprawić Twoją ofertę, jednakże nie jest to najlepsze, gdy zależy Ci na czasie. Ze skupem mieszkań Tychy nie musisz dodatkowo redukować swojego kapitału. Z chęcią odkupimy Twoje mieszkanie i sprawimy, że otrzymasz należność w ciągu nawet kilku dni!

Jeśli Twoje mieszkanie jest z jakiegoś powodu problematyczne i znalezienie kupca może potrwać trochę dłużej niż planujesz, skontaktuj się ze skupem mieszkań w Tychach, wypełniając prosty formularz. Gdy go wypełnisz, nasz pracownik poinformuje Cię, jaki jest następny krok.

Dlaczego warto nam zaufać? Skup mieszkań Tychy a biuro nieruchomości.

Skup mieszkań w Tychach przede wszystkim cechuje się możliwie najszybszą realizacją całego procesu. Oznacza to, że po wypełnieniu przez Ciebie formularza kontaktowego do zamknięcia transakcji jest naprawdę krótka odległość. Jednak nie tylko czas odróżnia nas od konkurencyjnych metod sprzedaży. Warto dodać, że pokrywamy wszystkie koszty, które towarzyszą transakcji, jak chociażby opłacenie notariusza. Jeśli interesuje Cię sprzedaż nieruchomości w Tychach, na pewno zastanawiasz się, czy biuro nieruchomości nie jest lepszą opcją. Tak, jak my pokrywamy wszystkie koszty, tak wspomniane biura tego nie robią. Ponadto, w przeciwieństwie do biur, skup nieruchomości Tychy nie pobiera żadnej prowizji. Nasza firma gwarantuje również darmową wycenę mieszkania, którą przeprowadza nasz wykwalifikowany rzeczoznawca. Skup mieszkań w Tychach przewiduje również możliwość przeprowadzenia wyceny całkowicie online, co w obecnych czasach jest szczególnie ważne, aby zapewnić największy komfort naszym klientom. Skup udziałów w nieruchomości to jedna z popularniejszych naszych usług.

Skup nieruchomości Tychy

Skup mieszkań w Tychach, ale nie tylko.

Skup nieruchomości Tychy nie realizuje jedynie usług związanych w mieszkaniami. Chciałbyś sprzedać udział w nieruchomości? A może kamienicę, pensjonat, hotel lub grunt rolny? Nasza firma z chęcią je od Ciebie odkupi. Decydując się na skup mieszkań Tychy, decydujesz się na ze wszech miar profesjonalną realizację procesu sprzedaży. Dzięki naszej firmie, sprzedaż nieruchomości w Tychach może przebiec bez zbędnych inwestycji i trudów, które musiałbyś napotkać na swojej drodze. Może okazać się, że jedynym fizycznym spotkaniem okaże się to u notariusza, którego pracę również opłacamy. Twoim dobrem materialnym zajmie się nasza doświadczona kadra, która zadba o każdy szczegół, który przybliży Cię do spieniężenia nieruchomości. Z nami nie musisz prezentować mieszkania klientom, którzy wnikliwie oceniają każdy jego detal, który dla nich jest przecież istotny, ponieważ mogą być jego przyszłym właścicielem na następne lata. Jeśli planujesz sprzedać mieszkanie w Tychach, wypełnij formularz kontaktowy, a my się tym zajmiemy!

Nie oczekuj, działaj. Skontaktuj się z nami!

Jeśli potrzebujesz zdobyć środki finansowe w szybkim tempie, gdy wypełnisz formularz na naszej stronie, za Tobą już wtedy będzie większość drogi oddzielającej Cię od wypłaty należności. Skup nieruchomości Tychy z chęcią rozwiąże każdy problem. Nie obawiamy się zawiłego aparatu biurokracji. Skup mieszkań Tychy gwarantuje konkurencyjną cenę i profesjonalne podejście. Z nami otrzymasz potrzebne i satysfakcjonujące pieniądze nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia! Zaufaj nam i dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u