Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Szczecin

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Szczecin

Obecnie coraz większą popularnością cieszą się rozwiązania oferowane przez instytucje wspomagające sprzedaż nieruchomości mieszkalnych oraz usługowych. Warto pomyśleć o nawiązaniu współpracy z profesjonalnym skupem nieruchomości. Szczecin ze względu na rozwijającą się infrastrukturę daje ogromne możliwości sprzedażowe osobom chcącym w krótkim czasie pozbyć się niechcianego mieszkania lub innego lokalu. Wiele osób, które są zainteresowane sprzedażą, podejmują ryzyko wystawienia ogłoszenia na własną rękę, w wyniku czego cena zamieszczona w ofercie może być znacznie zawyżona. Z tego względu zainteresowanie nieruchomością spada, a właściciel staje się niespokojny. Aby uniknąć tego typu sytuacji, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i skorzystania z usług, które oferujemy jako skup nieruchomości Wrocław. Warto sprawdzić, jakie zalety wynikają z podjęcia współpracy z naszą firmą. Zawsze, kiedy liczy się czas, staramy się pomóc naszym klientom, aby owa nieruchomość została sprzedana w jak najkrótszym terminie po atrakcyjnej dla sprzedającego cenie. Warto wspomnieć, że zajmujemy się nie tylko skupem nieruchomości z problemami, bo duże grono naszych klientów to osoby po prostu szukającego szybkiego sposobu sprzedaży mieszkania.

Dla kogo przeznaczone są usługi naszego skupu mieszkań w Szczecinie?

Sprzedając nieruchomość w postaci lokalu użytkowego, mieszkania lub domu można podjąć współpracę naszym z biurem nieruchomości. Szczecin pod względem ilości mieszkańców utrzymuje się na wysokim poziomie w rankingach, co wpływa na stale zwiększającą się liczbę mieszkań dostępnych w sprzedaży na terenie miasta. Skupy nieruchomości Szczecin przeznaczone są głównie dla mieszkańców tej metropolii oraz wszystkich osób zainteresowanych szybką sprzedażą nieruchomości w atrakcyjnej cenie. Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale także osób utrzymujących się z kupna i sprzedaży mieszkań. Skup mieszkań Szczecin bywa także pośrednikiem pomiędzy sprzedawcą a nabywcą, który zarabia wyłącznie na pomocy w  jak najszybszym zrealizowaniu zlecenia sprzedaży. Posiadając jakikolwiek lokal, którego chcesz się pozbyć, możesz bez obaw udać się do miejsca, jakim jest skup nieruchomości Szczecin. 

Co wchodzi w skład oferty skupu nieruchomości Szczecin?

Nasze biuro nieruchomości w Szczecinie oferuje swoim klientom kompleksową pomoc w sprzedaży mieszkań i lokali usługowych. Posiadamy dużą bazę klientów, którzy zainteresowani są kupnem nieruchomości pochodzących zarówno z rynku wtórnego, jak i pierwotnego, a nawet działamy jako skup działek. Warto zwrócić uwagę na fakt, że szybkość działania to główna cecha, która wyróżnia nasz skup mieszkań. Szczecin pod względem ilości lokali dostępnych w sprzedaży jest nasycony, jednakże nie wpływa to negatywnie na zainteresowanie konsumentów kupnem nowych mieszkań. Decydując się na współpracę z naszym biurem nieruchomości Szczecin, należy pamiętać, że wykonujemy kompleksowe wyceny nieruchomości, dzięki czemu ustalamy ceny tak, aby oferta sprzedaży była atrakcyjna dla klientów, a kwota sprzedaży satysfakcjonowała sprzedającego.

W jakich sytuacjach warto wybrać się do naszego biura nieruchomości Szczecin?

Jeśli jesteś w posiadaniu nieruchomości, której chciałbyś się szybko pozbyć, to doskonale trafiłeś! Jesteśmy profesjonalnym biurem nieruchomości. Szczecin jest jednym z miast, na którego terenie działamy, zaspokajając potrzeby naszych klientów. Jesteśmy grupą profesjonalistów, którzy dokładają wszelkich starań, aby jakość świadczonych usług utrzymywała się na jak najwyższym poziomie. Kiedy warto skorzystać z naszych usług? Sprzedajesz nieruchomość z marnym skutkiem? Nie cieszymy się z Twojego nieszczęścia, jednakże zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą dotyczącą możliwości szybkiej sprzedaży nieruchomości. Skup mieszkań Szczecin, który prowadzimy, zajmuje się także skupem domów i dostępny jest praktycznie w każdej sytuacji dla klientów niezależnie od tego, czy nieruchomość jest nowa, czy do remontu. 

Jak działa skup nieruchomości Szczecin?

Istotną informacją jest to, w jaki sposób działa skup nieruchomości Szczecin. Ze względu na duże zainteresowanie oraz popyt na mieszkania staramy się w krótkim czasie dokonywać wyceny, oraz sporządzać ogłoszenia, które są atrakcyjne dla inwestorów. Zapewniamy kompleksową obsługę już od samego początku współpracy. Aby rozpocząć aktywną sprzedaż nieruchomości z naszą pomocą, musisz jedynie wypełnić krótki formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej. Jako biuro nieruchomości Szczecin skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie po otrzymaniu danych i umówimy się na spotkanie celem wyceny sprzedawanego mieszkania lub innego lokalu lub dokonamy wyceny online. Dzięki temu korzystając z usług skupu nieruchomości Szczecin, możesz liczyć na szybkie zrealizowanie transakcji sprzedażowej. W Szczecinie pełnimy również usługę skupu kamienic. Gwarantujemy, jako profesjonalny skup mieszkać w Szczecinie, że cały proces sprzedaży jest prosty oraz bez żadnych ukrytych kosztów. Szybkość realizacji transakcji, doskonały kontakt oraz wsparcie na każdym etapie współpracy to główne cechy charakteryzujące nasz skup mieszkań. Szczecin jest miastem, w którym aglomeracja miejska stale się zmienia, a więc ilość i ceny nieruchomości stale rotują. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług i szybkiej sprzedaży nieruchomości. 

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u