Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Skawina

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Zastanawiasz się, czy skup nieruchomości Skawina może Ci pomóc w sprzedaży mieszkania z lokatorem? Oczywiście, że tak. Pomagamy osobom, które znajdują się w niekorzystnych dla nich okolicznościach. A również wtedy, gdy sami są z kłopotem. Bo często kłopot samemu trudno rozwiązać samodzielnie. Nasza firma skupuje nieruchomości w Skawinie. Możesz więc na nas liczyć w trudnej sytuacji życiowej i wtedy, gdy potrzebujesz pieniędzy w trybie natychmiastowym. Napisz do nas: sprzedam mieszkanie w Skawinie, a my pomożemy Ci załatwić tą sprawę. Jesteśmy do Twojej dyspozycji przez cały proces trwania sprzedaży. Możesz z nami też kontaktować się w każdej sprawie. Pracownik naszej firmy da Ci rzetelną odpowiedź na każde Twoje pytanie.

Czy sprzedaż nieruchomości Skawina na własną rękę jest wykonalna?

Sprzedaż nieruchomości Skawina na własną rękę to naprawdę trudne zadanie. Jeszcze jeśli dotyczy  takiego mieszkania, w którym są lokatorzy. Nabywcy starają się unikać kupna takich nieruchomości, szczególnie, że ofert typu: sprzedam mieszkanie w Skawinie jest naprawdę dużo i mogą w nich przebierać. Nasz skup mieszkań Skawina oferuje taką usługę jak skup mieszkań z lokatorami. Dla nas nie stanowi to żadnego problemu. A zdarza się tak, że skup mieszkań w Skawinie jest jedynym rozwiązaniem. A i też opłaca Ci się skorzystać z naszych usług. Skup mieszkań Skawina zawsze dokonuje skrupulatnej i rzetelnej wyceny. Mamy w ofercie też skup działek Wiele klientów już powiedziała, że nasza oferta cenowa była dla nich najkorzystniejsza. Procedura w naszej firmie przebiega zgodnie z zachowaniem przepisów polskiego prawa.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Skawina

Nasza firma Skup mieszkań pomaga Ci pozbyć się problemu

Skup mieszkań w Skawinie to idealna opcja na pozbycie się problemu. Zdajemy sobie sprawę, że jest dużo osób, posiadających mieszkanie, i które chcą pozbyć się nieruchomości i uzyskać za nią pieniądze. Bardzo często jest tak, że ciężko nam dbać o nieruchomość, nie mamy możliwości zajmować się nią, więc wtedy skup nieruchomości Skawina to dobre rozwiązanie. Sprzedaż mieszkania naprawdę się może opłacić.

Kto powinien skorzystać z usług naszej firmy?

Nasz skup nieruchomości Skawina skierowany jest do tych osób, jak sama nazwa wskazuje, które chcą chcą sprzedać nieruchomość. I do tego jeszcze w jak najkrótszym czasie. Jednak nie zamierzają również zajmować się przykładowo jakikolwiek remontem mieszkania, czy domu. Nasz skup nieruchomości Skawina ma wieloletnie doświadczenie w branży. Jeśli zadasz na pytanie, skontaktujesz się z nami, rusza cały proces, a my jesteśmy w stanie w kilka dni załatwić wszystkie formalności i sfinalizować całą transakcję. Najpierw przygotowujemy wycenę, później załatwiamy formalności, na koniec spotykamy się w kancelarii notarialnej. Kancelarię notarialną możesz wybrać sam. My się dostosujemy. Skup nieruchomości zadłużonych to kamień z serca dla wielu osób. Wizyta u notariusza jest przez nas opłacana. Warto zaznaczyć, że działamy tylko dla dobra klienta. Dla nas jego interesy są najważniejsze. Do każdej osoby podchodzi w sposób profesjonalny i indywidualny. Zapewni Ci bezpieczną transakcję.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u