Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Ruda Śląska

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Ruda Śląska – nasza usługa

Planujesz sprzedać nieruchomość w Rudzie Śląskiej i jednocześnie zastanawiasz się, jak to zrobić, aby cały proces przebiegł jak najszybciej? Skup nieruchomości Ruda Śląska jest najlepszym wyborem, gdy zależy Ci na czasie i wygodzie. Jeżeli Twoje mieszkanie z jakiegoś powodu nie sposób łatwo spieniężyć, skup mieszkań w Rudzie Śląskiej poleca swoje usługi, które realizowane są z jak największą dokładnością, profesjonalizmem i, co najważniejsze, w jak najszybszym tempie. Posiadamy cenne doświadczenie, które pomaga nam przy każdym zleceniu. Z nami pieniądze dostaniesz nawet w ciągu kilku dni. Nasza firma zapewnia konkurencyjną cenę, która nie jest dodatkowo redukowana poprzez prowizję lub dodatkowe opłaty. Jeśli szukasz prostego sposobu spieniężenia swojej nieruchomości, wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a nasz pracownik skontaktuje się z Tobą, przekazując Ci resztę cennych informacji, które znacząco przybliżą Cię w otrzymaniu środków finansowych. Pomożemy też przy sprzedaż udziału w nieruchomości.

Zdalna sprzedaż nieruchomości Ruda Śląska

Tak, to możliwe! Skup mieszkań Ruda Śląska zapewnia możliwość przeprowadzenia zdalnej wyceny mieszkania. W obecnych czasach ta opcja jest szczególnie ważna, dlatego tym sposobem pragniemy dbać o komfort naszych klientów. Zdalna wycena mieszkania w skupie nieruchomości Ruda Śląska jest również atrakcyjna dla tych, którzy posiadają swoją nieruchomość, będąc poza granicami kraju, w którym owa nieruchomość się znajduje. Ponadto, co istotne, nasi specjaliści zadbają, aby w późniejszych etapach procesu doprowadzić do minimum fizycznych spotkań, redukując je w zasadzie jedynie do spotkania przy podpisywaniu dokumentów u notariusza. Wykwalifikowani specjaliści skupu mieszkań Ruda Śląska od nieruchomości i prawa na każdym z etapów skutecznie Ci pomogą, aby cały proces przebiegł bez zbędnych trudności i komplikacji. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych klientów i przekonaj się, że sprzedaż nieruchomości w Rudzie Śląskiej może przebiec szybko i przyjemnie!

Skup nieruchomości Ruda Śląska

Skup mieszkań w Rudzie Śląskiej a biura nieruchomości, co wybrać?

Wybierając biuro nieruchomości, należy mieć świadomość, że ten wybór wiąże się z dodatkowymi opłatami. Już sama wycena mieszkania jest bardzo często płatna, a dodatkowo przy zleceniu sprzedaży biurowi, to właściciel nieruchomości bardzo często ponosi koszty notarialne. Skup nieruchomości Ruda Śląska nie obciąży Cię dodatkowymi kosztami. Nie pobieramy prowizji, a nasze usługi są realizowane jak najszybciej. Proces realizacji sprzedaży w przypadku biura jest ponadto odpowiednio dłuższy – rzeczoznawca może mieć dość odległe terminy, które oddalają Cię czasowo od finalizacji sprzedaży.  Posiadasz inne nieruchomości? Skup mieszkań Ruda Śląska poza mieszkaniami skupuje również takie nieruchomości, jak hotele, pensjonaty, grunty rolne czy nawet zadłużone mieszkania i udziały w nich. Zaufaj nam i nie martw się problemami, ponieważ z chęcią rozwiążemy je za Ciebie! Wypełnij krótki formularz kontaktowy i ciesz się wygodnym procesem sprzedaży.

A może samodzielna sprzedaż?

Taka myśl nasuwa się samoistnie, w końcu najlepsze jest zawsze to, co zrobimy sami, czyż nie? Jednak warto zauważyć, że niekoniecznie to jest najlepszym wyjściem w sytuacji, w której zależy Ci na wygodzie i czasie. Jeśli potrzebujesz zdobyć środki finansowe w szybkim tempie, najbardziej korzystną opcją jest zlecenie tego skupowi nieruchomości Ruda Śląska. Dzięki naszej firmie nie musisz prezentować mieszkań niezdecydowanym potencjonalnym nabywcom, którzy będą wnikliwie pytać o każdy szczegół nieruchomości, wszak mogą być w ich posiadaniu na długie lata. Nie musisz również w tym celu zatrudniać pośrednika, który pobierze prowizję. Sprawiamy, że cała sprzedaż odbędzie się jak najszybciej i w jak najprzystępniejszy dla Ciebie, drogi Kliencie, sposób. Dzięki nam trwa to nawet do kilku dni. Jeśli Twoja nieruchomość wymaga remontu lub jakichkolwiek dodatkowych inwestycji, przez co jest na swój sposób problematyczna, wypełnij formularz i przekaż swój problem, który skup mieszkań w Rudzie Śląskiej z wielką chęcią rozwiąże. To takie proste!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u