Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Poznań

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Poznań

Niejednokrotnie osoby zainteresowane sprzedażą mieszkania decyduje się na samodzielne wystawienie oferty w sieci i znalezienie chętnego kupca. Faktycznie jest tak, że rozwiązanie to wiąże się z częstym zawyżaniem ceny danej nieruchomości. Nic więc dziwnego, że tego typu działania często są z góry skazane na porażkę, a na ogłoszenia nikt nie odpowiada nawet przez długie lata. Dzieje się to pomimo niezwykle dużego zainteresowania rynkiem mieszkaniowym. Właśnie dlatego warto zdecydować się na pomoc profesjonalistów. Nasze biuro nieruchomości Poznań jest rozwiązaniem, które sprawdzi się w wielu sytuacjach. Prowadzimy skup nieruchomości z problemami ale nie tylko, bo duża część naszych klientów to osoby, które po prostu chcą szybko i sprawnie sprzedać mieszkanie. Jeśli jednak zależy nam na jak najszybszej sprzedaży mieszkania, najlepiej jest wybrać skup nieruchomości Poznań. Jeśli zależy Ci na czasie, nie zwlekaj i skontaktuj się
z nami!

Skup nieruchomości Poznań – komu jest polecane?

Nie ma niczego dziwnego w tym, że każdy sprzedający nieruchomość liczy na możliwie najwyższą cenę. Niejednokrotnie jednak zdarza się, że żądana kwota dalece wykracza poza realną wartość danego mieszkania. W takiej sytuacji o wiele lepszym rozwiązaniem jest biuro nieruchomości. Poznań jest specyficznym rynkiem, w którym konieczne jest zrozumienie, na jakich zasadach opiera się tutaj wycena mieszkań. Właśnie dlatego osoby, które nie posiadają zaawansowanej wiedzy o lokalnym rynku nieruchomości, koniecznie powinni sięgnąć po opcję, jaką jest skup mieszkań Poznań. Dzięki temu możliwe jest znacząco szybsze sprzedanie nieruchomości. Jeśli więc nie chcesz czekać na potencjalnych kupców przez długie lata, biuro nieruchomości Poznań będzie idealnym miejscem właśnie dla Ciebie.

Kiedy warto skontaktować się z naszym skupem nieruchomości w Poznaniu?

Długoletnie oczekiwanie na sprzedaż mieszkania jest niezwykle uciążliwe. Nie każdy może sobie na to pozwolić. Jednocześnie, zdarza się, że nie można pozwolić sobie nawet na tygodnie lub miesiące oczekiwania, a gotówka za mieszkanie potrzebna jest niemal natychmiastowo. W takim przypadku skup nieruchomości Poznań jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym szczególnie zależy na czasie. Jest to opcja, która sprawdza się np. wtedy, gdy osoby te zakupiły nowe mieszkanie lub postanawiają na stałe opuścić kraj. W obu tych sytuacjach kluczowy jest właśnie czas. Co więcej, część osób oferuje mieszkania w stanie, któremu daleko do nadającego się do zamieszkania. Skup nieruchomości Poznań zakupi również takie mieszkania, które wymagają remontu. Tym samym, warto udać się do skupu, jeśli nie chce się przeprowadzać żmudnego remontu, który oznaczałby dodatkowa koszty, a jednocześnie nie gwarantowałby znalezienia kupca.

Zasady działania naszego skupu nieruchomości

Wyjątkowa oferta naszego skupu nieruchomości w Poznaniu jest dostępna dla każdego. Jeśli więc zależy Ci na szybkim i sprawnym sprzedaniu mieszkania, zapoznaj się z tą ofertą, a następnie wypełnij formularz kontaktowy. Jeśli mieszkanie jest zadłużone, z pomocą przyjdzie nasza usługa skup zadłużonych mieszkań. Dzięki temu będziesz miał gwarancję, że cały proces wyceny i sprzedaży nieruchomości zostanie maksymalnie przyśpieszony. Jako skup mieszkań Poznań gwarantujemy szybki kontakt zwrotny, który będzie zawierał w sobie konkretną ofertę przygotowaną dla Twojej nieruchomości. Maksymalne uproszczenie procesu wyceny sprawia, że już po kilku godzinach od przyjęcia naszej oferty znajdziesz na swoim koncie zadatek. Co więcej, zaledwie po kilku dniach organizowana jest wizyta u notariusza, podczas której dochodzi do wypłacenia reszty ustalonej kwoty. W efekcie jeszcze tego samego dnia będziesz mógł w pełni zagospodarować całą kwotą.

Skup mieszkań Poznań – dlaczego warto zdecydować się na tę opcję?

Dlaczego w ogóle warto sprawdzić, jaką ofertę ma skup mieszkań? Poznań jest miastem o wyjątkowym rynku nieruchomości, a co za tym idzie, bez dobrego zrozumienia jego specyfiki samodzielna sprzedaż mieszkania wydawać się może wręcz niemożliwa. Z kolei nasz skup mieszkań szczyci się doskonałą znajomością tego rynku. W trosce o budowanie jak najlepszego zaufania naszych klientów przykładamy szczególną uwagę do tego, aby nasza wycena była rzetelna i zgodna z realnymi cenami obowiązującymi na tym rynku. Co więcej, skupujemy mieszkania znajdujące się w złym stanie technicznym, którego klient indywidualny najpewniej by w ogóle nie zakupił, jeśli nie zostałby wpierw przeprowadzone jego remont. Ponadto, podejmujemy się zakupu mieszkań, które są zadłużone. 

Opłacalność skupowania mieszkań

Dzięki skupowaniu mieszkań oraz skupie domów możliwe jest realne wpływanie na warunki rynkowe. Przede wszystkim możliwe jest korzystne sprzedanie tych nieruchomości, które normalnie nie znalazłyby nabywcy, a tym samym możliwe jest nadanie mieszkaniu drugiego życia. Co więcej, cała procedura jest niezwykle prosta. Jeśli więc zależy Ci na pilnej, szybkiej sprzedaży mieszkania, koniecznie wypełnij formularz kontaktowy. 

Gwarantujemy, że w niezwykle krótkim odstępie czasu otrzymasz od nas konkretną ofertę zakupu Twojego mieszkania. Dzięki znajomości lokalnego rynku nieruchomości jesteśmy w stanie dokonać bardzo szybkiej, korzystnej dla obu stron wyceny mieszkania. Jeśli zależy Ci na szybkiej i opłacalnej sprzedaży mieszkania, koniecznie skontaktuj się z naszym skupem nieruchomości!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u