Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Nowy Sącz

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

SKUP NIERUCHOMOŚCI Nowy Sącz

Skup nieruchomości Nowy Sącz jest idealnym wyborem, jeśli chcesz sprzedać swoją nieruchomość. Dlaczego? Przede wszystkim z nami cała transakcja przebiegnie bardzo szybko i sprawnie, bez zbędnych komplikacji. Nasza firma skupuje nieruchomości w Nowym Sączu i nie boi się trudnych wyzwań.

Sprzedam mieszkanie w Nowym Sączu, takie z problemami. Czy potrafimy spełnić to oczekiwanie klienta?

Jeśli klient zwraca się do nas i mówi: sprzedam mieszkanie w Nowym Sączu, takie z problemami, nie odmówimy mu pomocy.  Zdajemy sobie sprawę, że nie wszystkie nieruchomości są atrakcyjne. Jedne wzbudzają zainteresowanie wielu klientów, drugie już nie. Na takie właśnie nieruchomości ciężko jest znaleźć nabywcę. Nieruchomości z problemami to np. takie, które są w gorszym stanie, nadają się do generalnego remontu. Nie każdy właściciel decyduje się na remont. Zresztą to spore wyzwanie, bo nie wiadomo też, czy trafi w gusta klienta. Jednak sprzedaż nieruchomości Nowy Sącz, tych zaniedbanych mieszkań również się odbywa. Na różnych portal są wystawiane ogłoszenia. Nieruchomości z problemami to również takie, które nie posiadają księgi wieczystej lub są zadłużone hipoteką. Również sprzedaż nieruchomości Nowy Sącz jest tutaj bardzo trudna. Skup nieruchomości Nowy Sącz wychodzi jednak naprzeciw Twoim oczekiwaniom. Skup mieszkań w Nowym Sączu ma unikalną ofertę, dlatego też większość nieruchomości może od Ciebie kupić.

Dla kogo oferta naszej firmy będzie bardzo korzystna?

Jeśli posiadasz mieszkanie obciążone wadami fizycznymi np. złym stanem lub prawnymi np. brakiem księgi wieczystej, to zdecydowanie się na współpracę z nami będzie dla Ciebie najlepszym rozwiązaniem. Skup mieszkań Nowy Sącz jest również dla tych osób, które posiadają mieszkanie w niedogodnej lokalizacji. Skup nieruchomości Nowy Sącz jest bardzo korzystną opcją dla wszystkich tych osób, które są posiadaczami zbędnej nieruchomości, która jest po prostu mało atrakcyjna. Skup nieruchomości Nowy Sącz działa bardzo szybko. Aby zacząć z nami współpracę, musisz wypełnić formularz kontaktowy i podać podstawowe informacje na temat nieruchomości, którą chcesz sprzedać. Nasza odpowiedź jest bardzo szybka i już tego samego dnia możesz liczyć na wycenę i zaliczkę. Skup nieruchomości Nowy Sącz może nawet pomóc Ci w skompletowaniu wszystkich potrzebnych dokumentów do sfinalizowania transakcji. Realizujemy też Skup zadłużonych nieruchomości.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Nowy Sącz

Co jeszcze znajduje się w naszej ofercie?

Chcesz sprzedać mieszkanie? Z nami będzie to prosta sprawa. Jednak prowadzimy również skup innych nieruchomości niż dom i mieszkanie. Będą to garaże, działki budowlane, lokale użytkowe. Jednak cały proces sprzedaży niczym się nie różni od pozostałych. Możesz liczyć tak samo na szybką wycenę, pomoc w załatwieniu wszelkich formalności oraz zaliczkę. Nie każdy da radę sprzedaż samemu garaż, czy strach. Dlatego też nasz skup nieruchomości Nowy Sącz służy pomocą. Sprzedaż takich nieruchomości niekoniecznie jest łatwa, dlatego też warto skorzystać z usług naszej firmy. Dokładamy zawsze wszelkich starań, aby klient był zadowolony i czuł satysfakcję z usługi. Skup mieszkań w Nowym Sączu to firma, dla której najważniejsze jest dobro klienta. Skup mieszkań Nowy Sącz to profesjonalizm i indywidualne podejście.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u