Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Mysłowice

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

SKUP NIERUCHOMOŚCI Mysłowice

Nasza firma skupuje nieruchomości w Mysłowicach. Jeśli więc sprzedaż nieruchomości Mysłowice Cię interesuje, warto zwrócić się do nas o pomoc. Nasz skup nieruchomości Mysłowice ma bardzo prostą procedurę. Wszystko zaczyna się od kontaktu z nami. Możesz z nami skontaktować się za pośrednictwem formularza kontaktowego lub telefonicznie. Skup mieszkań w Mysłowicach odpowiada bardzo szybko. Skup mieszkań Mysłowice daje również szybką wycenę, która, warto podkreślić jest darmowa. Nasza firma posiada również usługę skup udziałów w nieruchomości.

Sprzedam mieszkanie w Mysłowicach, wystarczy, że napiszesz to do nas i podasz podstawowe informacje o nieruchomości, a my wszystkim się zajmiemy

Sprzedaż nieruchomości Mysłowice nigdy nie była tak prosta. Nasz skup mieszkań Mysłowice działa bardzo sprawnie i kupuje prawie każdą nieruchomość. Nawet skup nieruchomości z lokatorami, nie stanowi dla nas żadnego problemu. A musisz sobie uświadomić, że praktycznie każda osoba, która będzie chciała sprzedać mieszkanie z najemcą lub lokatorem, będzie musiała liczyć się z tym, że będzie mało pozytywnych reakcji potencjalnych klientów. Dla tego właśnie jesteśmy my, skup nieruchomości Mysłowice. Napisz do nas: sprzedam mieszkanie w Mysłowicach, a my wszystkim się zajmiemy. Twoja nieruchomości zostanie korzystnie sprzedana, oferujemy najlepsze ceny. Nie będziesz musiał tracić czasu, ani wysiłku na znalezienie nabywcy. Zresztą to zadanie jest bardzo trudne, ponieważ osoba szukająca mieszkania, potrzebuje lokum na własny użytek. Nie chce go dzielić z inną osobą.

SKUP NIERUCHOMOŚCI Mysłowice

Dlaczego wiele osób, które szuka mieszkania, nie chce takiego z lokatorami?

Osoby, które chcą kupić mieszkanie, rzadko kiedy decydują się na takie z lokatorami. Są tego dwa powody:

 • mają podejrzenia, że lokator, który zasiedla sprzedawane mieszkanie jest problematyczny
 • inwestor, które interesuje się wynajem, woli zawrzeć z najemcą umowę, jaką uzna za najbardziej odpowiednią np. umowę najmu okazjonalnego

Dla kogo oferta naszej firmy jest bardzo dobrym rozwiązaniem?

Skup nieruchomości Mysłowice posiada w ofercie takie usługi jak np. skup nieruchomości zadłużonych, skup nieruchomości z problemami. A więc nasz skup nieruchomości Mysłowice jest dla wszystkich tych osób, którym ciężko jest znaleźć nabywcę. Nasz skup mieszkań w Mysłowicach zdaje sobie sprawę z tego, że w życiu pojawiają się sytuacje nagłe. Sprzedaż nieruchomości Mysłowice jest wtedy bardzo pożądana. Chcesz sprzedać mieszkanie? Zgłoś się do nas. Nasz skup nieruchomości Mysłowice gwarantuje Ci szybką i bezproblemową transakcję. Dodatkowo również oferuje Ci zaliczkę. Oczywiście cała transakcja jest przeprowadzana u notariusza, poprzez akt notarialny. Dużym udogodnieniem jest to, że Ty sam możesz wybrać kancelarię notarialną, w której chcesz podpisać umowę sprzedaży. Wizyta u notariusza jest przez nas opłacana. Zresztą nie musisz się bać, że obciążymy Cię jakimikolwiek dodatkowymi kosztami. Dlatego też skup nieruchomości Mysłowice jest idealnym rozwiązaniem, najbardziej też optymalnym. Oferta jest szeroka, a ceny bardzo korzystne.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u