Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Lublin

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Lublin

Wiele osób mieszkających na terenie Lublina zastanawia się, w jaki sposób szybko sprzedaż mieszkanie lub lokal usługowy. Nasz skup nieruchomości Lublin to miejsce, w którym można zyskać profesjonalną pomoc w zakresie wyceny, kompletacji dokumentów oraz sprzedaży nieruchomości. Jesteśmy firmą, która skupuje mieszkania i prowadzi także skup domów i skup działek. Posiadając własną bazę klientów mamy możliwość w krótkim czasie znaleźć odpowiednie osoby wykazujące zainteresowanie zakupem danego lokalu. Posiadasz nieużywaną nieruchomość? Potrzebujesz dodatkowej gotówki ze sprzedaży mieszkania? Doskonale trafiłeś! Zajmujemy się sprzedażą mieszkań dla naszych klientów, jako profesjonalne biuro nieruchomości. Lublin jest miastem innowacji, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej przejrzysta
i dopasowana do wymogów rynku na danym terenie.

Kto i kiedy może skorzystać z usług naszego skupu nieruchomości Lublin?

Zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorcy mogą skorzystać z usług naszego biura nieruchomości Lublin. Jest to jedno z miast, na którego terenie świadczymy swoje usługi. Kontaktując się z nami, możesz w krótkim czasie sprzedaż własną nieruchomość i uzyskać za nią godziwe pieniądze. Nie wykluczamy nikogo – przyjmujemy zarówno osoby sprzedające mieszkania pochodzące z rynku wtórnego, jak i pierwotnego. Nie ma znaczenia czy lokal wymaga remontu, czy nie. Jesteśmy w stanie zając się sprzedażą praktycznie każdej nieruchomości. Skup nieruchomości Lublin przyjmuje klientów sprzedających mieszkania w dogodnych godzinach, które dostosowane są do potrzeb większości konsumentów.

Kiedy więc warto skorzystać z usług skupu nieruchomości Lublin? Nie ma zasady co do tego, w jakich sytuacjach nasze usług okazują się przydatne. Można powiedzieć, że praktycznie zawsze, kiedy sprzedający pragnie w krótkim czasie i na godziwych warunkach sprzedać nieruchomość – pojawiamy się my – skup nieruchomości Lublin. Zadłużone mieszkanie? Nie ma problemu, od tego jest nasz skup mieszkań zadłużonych. Decydując się na współpracę, trzeba jednak pamiętać, że pośrednictwo w sprzedaży, pozwala na szybkie znalezienie kupca w krótkim czasie.

Jakie usługi są świadczone w ramach skupu mieszkań w Lublinie?

W zakres działań, jakimi zajmuje się skup nieruchomości Lublin, wchodzą między innymi: kompleksowe doradztwo, wyceny nieruchomości, kontakt z potencjalnym nabywcą i jego poszukiwanie, umawianie terminów u notariusza oraz prowadzenie całej dokumentacji sprzedażowej. Lublin wyróżnia się bardzo dużą ilością mieszkań dostępnych w sprzedaży, które wystawiane są po zawyżonych cenach, przez co sprzedający mają problemy ze znalezieniem kupca. My, jako profesjonalny skup mieszkań Lublin staramy się dokładnie i realnie oceniać wartość lokalu, który będzie sprzedawany. Dzięki temu nasze ogłoszenia cieszą się dużym zainteresowaniem, co przekłada się na krótki czas sprzedaży. Naszym celem jest jak najlepsze dopasowanie oferty sprzedażowej do preferencji klientów, dlatego w ich imieniu prowadzimy negocjacje z kupującymi oraz spotykamy się wspólnie u notariusza celem podpisania aktu notarialnego, oraz wypłaty pozostałych środków pieniężnych ze sprzedaży.

Czy warto korzystać z usług naszego skupu nieruchomości w Lublinie?

Zachęcamy do korzystania z usług, jakie oferuje nasze biuro nieruchomości Lublin. Pod względem jakości świadczonych usług, szybkości działania oraz bogatej oferty dostosowanej do potrzeb klientów, można powiedzieć, że jesteśmy jednymi z najbardziej skutecznych skupów mieszkań na rynku. Mieszkania do remontu, z rynku pierwotnego oraz takie, które są całkowicie wykończone to najpopularniejsze typy nieruchomości, jakie skupujemy. Oprócz mieszkań i domów przedmiotem naszej działalności jest także sprzedaż hotelu, a nawet skup kamienic. Wykonujemy własne wyceny nieruchomości, aby móc zaproponować jak najlepszą cenę za skup mieszkań. Lublin ma wielu mieszkańców, którzy są zainteresowani tego typu usługami. Zdecydowanie warto skorzystać ze skupu nieruchomości Lublin, szczególnie jeśli znalazłeś się w szczególnie trudnej sytuacji finansowej. Szybki zastrzyk gotówki to jedna z możliwości, jakie dajemy dzięki skupowi mieszkań.

Nasz skup nieruchomości Lublin pozwala na błyskawiczną sprzedaż mieszkania lub innego lokalu, dzięki czemu możesz otrzymać w krótkim czasie gotówkę z jego sprzedaży. Warto jednak pamiętać, że wyróżniamy się indywidualnym podejściem do klienta oraz wykonujemy własne, dokładne wyceny skupowanych nieruchomości. Dzięki temu zapewniamy najlepsze i godne ceny skupu, a także sprzedaży mieszkań, które znajdują się w naszej ofercie. Biuro nieruchomości Lublin umożliwia kontakt telefoniczny lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie, co znacznie poprawia jakość obsługi konsumentów. Wyróżniają nas najlepsze ceny na rynku, doskonały kontakt z klientem oraz najwyższy poziom obsługi klienta z zakresu skupu nieruchomości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i kontaktu celem umówienia spotkania.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u