Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Legnica

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

SKUP NIERUCHOMOŚCI LEGNICA

Sprzedaż nieruchomości Legnica z naszą firmą jest bardzo prosta. Jeśli masz na sprzedaż jakąkolwiek nieruchomość, zwróć się do nas. Nasza firma zajmuje się właśnie skupem mieszkań w Legnicy. W naszych usługach jest m.in. skup nieruchomości zadłużonych.

Czy nieruchomość zadłużoną można sprzedać?

Istnieje przekonanie, że nieruchomości zadłużone są po prostu niesprzedawalne. Jednak nie jest to do końca prawdą. Skup nieruchomości Legnica to firma, która pomoże Ci sprzedać i taką nieruchomość. Skup mieszkań Legnica może okazać się jedynym sensownym rozwiązaniem, aby sprzedać zadłużony dom, mieszkanie. Tego typu nieruchomości bowiem odstraszają praktycznie wszystkich nabywców. Jeśli więc wystawiasz ogłoszenie: sprzedam mieszkanie w Legnicy, nie możesz liczyć na to, że Twoja transakcja się powiedzie. Dlaczego? Z prostego powodu, długi zabezpieczone hipoteką przechodzą na każdego kolejnego nabywcę nieruchomości. Sprzedaż nieruchomości Legnica na własną rękę, może więc okazać się bardzo trudna. Zauważ, że na rynku jest bardzo dużo atrakcyjnych nieruchomości, więc na taką zadłużoną ciężko Ci będzie kogoś znaleźć. Nasz skup nieruchomości Legnica może Ci w tym pomóc. Nasza firma posiada również usługę skup udziałów w nieruchomości.

Od czego rozpoczyna się współpraca z nami?

Skup mieszkań Legnica działa w ten sposób, że Ty kontaktujesz się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego i piszesz np. sprzedam mieszkanie w Legnicy. Koniecznie jest, abyś podał podstawowe informacje na temat nieruchomości, którą chcesz sprzedać. W ciągu kilku dni od zgłoszenia, otrzymujesz od nas propozycję kwoty, jaką możemy Ci zapłacić. Skup mieszkań Legnica daje Ci również zadatek w gotówce lub przelewem, nawet tego samego dnia.

Skup nieruchomości Legnica

Sprzedaż nieruchomości Legnica, mieszkanie zadłużone. Jak wygląda w następnej kolejności cała procedura?

Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie zadłużone, musisz liczyć się z mnóstwem formalności. Jednak nasz skup nieruchomości Legnica oczywiście może Ci we wszystkim pomóc. Możesz liczyć też na błyskawiczną wycenę. Skup nieruchomości Legnica takie sprawy załatwia przez internet. A Ty zaś dowiedziesz się, ile jest warte Twoje mieszkanie.

Czy sprzedaż mieszkania zadłużonego przebiega szybko?

Jeśli postanowiłeś sobie, że masz taki i cel i powiedziałeś: sprzedam mieszkanie w Legnicy, z nami możesz tego dokonać bardzo szybko. Posiadamy bowiem odpowiednie środki finansowe. Dlatego też nasz skup nieruchomości Legnica jest w stanie zdjąć ciężar hipoteki z naszych klientów. Co więcej, propozycja cenowa u nas jest najbardziej korzystna dla klientów, często to od nich słyszymy. Ponadto możesz nam 100% zaufać, jesteśmy firmą rzetelną i profesjonalną. Nasi pracownicy mają bardzo szeroką wiedzę na temat rynku nieruchomości. Dlatego też poradzimy sobie z każdą transakcją i gwarantujemy, że przebiegnie ona szybko i sprawnie. Skup mieszkań w Legnicy każdego klienta traktuje bardzo indywidualnie. Skup mieszkań Legnica zapewnia Ci również obsługę na najwyższym poziomie. Ponadto w każdej chwili, możesz z nami wszystko konsultować.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u