Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Kraków

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Kraków

Nie ma żadnych wątpliwości, że rynek nieruchomości w naszym kraju cieszy się dużym zainteresowaniem. Nic więc dziwnego, że wiele osób szuka okazji do tego, aby sprzedać zbędne mieszkanie. Choć nieraz jest to podyktowane np. zmianą miejsca zamieszkana na nowe, chęć pozbycia się mieszkania może być różna. Wiele osób decyduje się na samodzielne znalezienie chętnych na zakup mieszkania, co bardzo często wiąże się z wieloletnim brakiem osób zainteresowanych. Nie każdy jednak może pozwolić sobie na tak długi czas oczekiwania. Właśnie wtedy często z pomocą przychodzi nasz skup nieruchomości Kraków, zajmujący się nie tylko skupem nieruchomości z problemami, bo znaczną część naszych klientów stanowią osoby chcące po prostu szybko i sprawnie sprzedać swoje mieszkanie lub dom. Warto wspomnieć, że skup domów również jest jedną z naszych usług. Kraków jest miastem, które charakteryzuje się bardzo dobrymi cenami za mieszkania, a jednak samodzielne sprzedanie nieruchomości wydaje się graniczyć z cudem. Właśnie dlatego warto przekonać się o zaletach, jakie ma nasz skup nieruchomości Kraków i dlaczego tak dobrym rozwiązaniem jest właśnie skontaktowanie się z nami.

Skup mieszkań Kraków – dla kogo jest ta usługa

Podczas wystawiania mieszkania na sprzedać bardzo często stawiamy zbyt wygórowaną cenę. Jest to oczywiste działanie, tym bardziej że sami swego czasu zapłaciliśmy za nie niemałą kwotę. Tu jednak należy pamiętać o tym, że jeśli nie znamy się na rynku nieruchomości tak, jak np. nasze biuro nieruchomości Kraków i realne ceny  za mieszkanie mogą znacząco różnić się od przyjętych założeń. Właśnie dlatego warto udać się po pomoc do specjalistów, którzy realnie ocenią, ile warte jest nasze mieszkanie. Skup nieruchomości Kraków to miejsce, w którym znajdziemy rozwiązanie zwłaszcza wtedy, kiedy zależy nam na jak najszybszym pozbyciu się zbędnego mieszkania. Jeśli więc nie możesz pozwolić sobie na długie lata oczekiwania, skup mieszkań Kraków będzie rozwiązaniem idealnym właśnie dla Ciebie.

Kiedy warto skorzystać z naszego skupu nieruchomości w Krakowie?

Podstawową kwestią jest, to kiedy faktycznie warto udać się do naszego biura nieruchomości w Krakowie. Jest to doskonała opcja, jeśli nie posiadamy faktycznej wiedzy o rynku mieszkań w tym mieście, a jednocześnie jesteśmy osobami, którym szczególnie zależy na jak najszybszym zastrzyku gotówki. W takim przypadku nasz skup nieruchomości Kraków jest tym rozwiązaniem, które jest stworzone idealnie dla nas. Co sprawia, że jest to rozwiązanie opłacalne? Jeśli nie potrafisz obiektywnie wycenić nieruchomości w jej aktualnym stanie technicznym, nasza firma zrobi to za Ciebie. Warto zdecydować się na tę opcję, jeśli stan techniczny mieszkania pozostawia wiele do życzenia. W takiej sytuacji skup mieszkań Kraków dokona zakupu nawet wtedy, kiedy indywidualny kupiec nie zdecydowałby się na takie rozwiązanie. Warto przy tym pamiętać, że skupom nieruchomości szczególnie zależy na tym, aby wycena mieszkań była rzetelna, ponieważ od tego zależy, czy klienci będą darzyć firmę zaufaniem i chcieć podjąć współpracę. Jedną z naszych kolejnych usług jest także skup kamienic.

Jak to działa?

Zastanawiasz się nad tym, jak działa nasz skup mieszkań w Krakowie? Przede wszystkim naszą ofertę kierujemy w szczególności do osób, którym zależy na jak najszybszym sprzedaniu mieszkania bądź domu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że czas jest w wielu przypadkach niezwykle istotny. Właśnie dlatego wystarczy zapoznać się z naszą wstępną ofertą, a następnie sięgnąć po przygotowany formularz kontaktowy. Jako skup mieszkań Kraków dokonujemy błyskawicznej wyceny mieszkania i kontaktujemy się z naszymi klientami z konkretną propozycją. Jako skup nieruchomości Kraków gwarantujemy maksymalnie uproszczony proces sprzedaży mieszkania. Jeśli przystaniesz jako klient na naszą ofertę, prześlemy na twoje konto zadatek już w ciągu kilku godzin, a po kilku dniach wspólnie udamy się do notariusza. Już podczas tej wizyty gwarantujemy wypłacenie całej ustalonej kwoty na Twoje konto!

Dlaczego jest to korzystne rozwiązanie?

Wyjątkowa opcja, jaką jest kontakt z naszym skupem mieszkań, Kraków nie jest tu wyjątkiem, umożliwia szybką sprzedaż nieruchomości, której nie mogłeś nikomu sprzedać. Zamiast czekać długie lata na chętnych, możesz w krótkim czasie otrzymać korzystną cenę za to mieszkanie, co będziesz mógł przeznaczyć na istotne i palące wydatki. Ważne jest również to, że zajmujemy się skupowaniem nieruchomości znajdujących się w złym stanie technicznym. Oznacza to, że nie musisz wykonywać generalnego remontu mieszkania, aby sprzedać swoją nieruchomość. Dla nas niestraszne są również sytuacje, kiedy dany dom ma kilku współwłaścicieli, bo prowadzimy nawet skup udziałów w nieruchomości. Zadłużenie to również żaden problem i skup zadłużonych mieszkań to bardzo popularna usługa, często wybierana przez naszych klientów. W takich przypadkach podejmujemy się wyjątkowych starań, jako skup nieruchomości w Krakowie, aby zaoferować  za mieszkanie jak najkorzystniejszą cenę.

Szybkość i wygoda w sprzedaży mieszkania

Niezwykle szybka możliwość na sprzedanie nieruchomości sprawia, że realnie można nadać mieszkaniu drugie życie. Jednocześnie sprawia to, że nie musisz borykać się z problemem braku chętnych na zakup nieruchomości. W takim przypadku wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a w niezwykle krótkim czasie otrzymasz konkretną, satysfakcjonującą ofertę zakupu Twojego mieszkania. 

Dzięki znajomości lokalnego rynku gwarantujemy rzetelną i dokładną wycenę, która usatysfakcjonuje Cię jako naszego klienta. Jeśli szukasz profesjonalnej i uczciwej wyceny Twojego mieszkania, nie zwlekaj i skontaktuj się z nami!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u