Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości komercyjnych

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Popularność usługi, czyli skup nieruchomości komercyjnych   

Kupno nieruchomości to już popularna usługa w Polsce. Na przykład kojarzy się z hasłami, takimi jak kupowanie udziałów w nieruchomości czy kupowanie mieszkań zadłużonych.    

Czym wyróżnia się skup nieruchomości komercyjnych?                       

Na rynku potrzebne są również inne usługi związane z zakupem nieruchomości. Przykładem jest skup nieruchomości komercyjnych.

Obecnie kupowanie nieruchomości komercyjnych nie jest tak popularne jak kupowanie mieszkań czy ziemi. Jednak rynek potrzebuje tej usługi. Zainteresowanie przedsiębiorców kupnem wynika przede wszystkim z faktu, że rynek nieruchomości komercyjnych jest bardzo śladowy. Ma to znaczenie przy stawianiu na skup udziałów nieruchomości.

Jeśli w obecnych warunkach chcemy sprzedać nasze mieszkanie i zareklamować się w Internecie, chętni mogą zgłosić się następnego dnia. W przypadku nieruchomości komercyjnych sytuacja niestety nie jest taka prosta. Miejmy to na uwadze decydując się na sprawdzony skup zadłużonych mieszkań. Ma to także znaczenie stawiając na nieruchomości komercyjne.

Stanowisko przedsiębiorców, a skup nieruchomości komercyjnych

Przedsiębiorcy zamierzający sprzedać obiekty użytkowe mogą czasem czekać na zainteresowanych nabywców rok lub dłużej. Dotyczy to między innymi obiektów handlowych, które są małe, bardzo duże lub zlokalizowane w mniej atrakcyjnych lokalizacjach. Zakup nieruchomości komercyjnej pozwala niemal od razu sprzedać taki majątek firmy i pozyskać środki na spłatę zadłużenia, jeżeli zdecydujemy się na skup nieruchomości.

Warto zaznaczyć, że przygotowana przez portal oferta kupna nieruchomości komercyjnych dotyczy nie tylko lokali komercyjnych. Mogą również zgłosić się właściciele innych nieruchomości, które były lub były wykorzystywane do prowadzenia działalności komercyjnej. Przykładem jest teren zajmowany przez małe warsztaty czy magazyny. Faktem jest, że właśnie w taki sposób przedstawia się skup nieruchomości komercyjnych.

Oczywiście cała transakcja przeprowadzana jest przy udziale notariusza, a jej finansowanie ze środków własnych kupującego zapewni szybkie rozliczenie. Po przesłaniu wniosku przez formularz kontaktowy właściciel nieruchomości komercyjnej może otrzymać wstępną ofertę. Co ważne, możesz szybko otrzymać zaliczki na przyszłe transakcje.

Niestety ogłoszenia pojawiające się w Internecie nie zawierają żadnych danych osobowych ani handlowych, co może spowodować zapalenie się czerwonego światła u sprzedawcy nieruchomości. Duża część tych firm to pośrednicy na rynku nieruchomości i wybrali tę metodę pozyskiwania klientów. Większość z nich to po prostu pośrednicy, którzy nie mogą dotrzeć z nimi do szczegółów transakcji, jeżeli wskazuje się na skup nieruchomości komercyjnych.

Umowa zostaje we właściwy sposób podpisana w formie aktu notarialnego zgodnie z prawem. Nad całym postępowaniem czuwają pracownicy firmy oraz notariusze. Tutaj nie powinniśmy mieć żadnych pytań. Nic nas jednak nie zwalnia z obowiązku weryfikacji podmiotów lub osób, z którymi decydujemy się na transakcje. Warto poświęcić chwilę na ustalenie danych firmy i sprawdzenie ich w dostępnych rejestrach. Tak właśnie przebiega transakcja, jeżeli chodzi o skup nieruchomości komercyjnych.

Dziś trudno jest znaleźć zdecydowanych klientów z własnym kapitałem. Możesz też spróbować obniżyć cenę i zgłosić się do agenta nieruchomości, ale nie gwarantuje to szybkiej sprzedaży. Oferta biura maklerskiego zawiera dużo nieruchomości, więc nie można poświęcić wystarczająco dużo czasu i energii na naszą wycenę.

Niestety decydując się na sprzedaż mieszkania osobie prywatnej trzeba liczyć się z tym, że czas na sfinalizowanie transakcji może zająć nawet trzy miesiące. Nasze skupy nieruchomości komercyjnych realizujemy na terenie całego kraju na terenie Polski, co jest gwarancją szybkiej realizacji.

Posiadamy bogate doświadczenie i wiedzę w zakresie obrotu nieruchomościami, stale śledzimy zmiany i trendy. Inwestujemy w naszych pracowników i zatrudniamy najlepszych ekspertów w branży nakierowanej na skup nieruchomości komercyjnych.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u