Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Kielce

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Kielce

Otrzymałeś mieszkanie w spadku i szukasz szybkiego sposobu na jego spieniężenie? Obawiasz się, że aby znaleźć kupca, musisz przeprowadzić remont, z którym nie jest Ci po drodze? Inwestowanie dużej kwoty jedynie w celu poprawienia atrakcyjności nieruchomości w oczach klientów niekoniecznie może pomóc w szybkości procesu sprzedaży. Najłatwiej jest sprzedać nieruchomość, którą – poza dobrym stanem technicznym – cechuje odpowiednia lokalizacja, modna stylistyka i uregulowana sytuacja prawna. Jak wiadomo, nie każdy posiada takie mieszkanie. Jeśli zaliczasz się właśnie do tej grupy, to skup nieruchomości Kielce może być dla Ciebie dobrym rozwiązaniem. Nasza firma daje gwarancję konkurencyjnej ceny i w pełni profesjonalnego podejścia. Jeśli Twoje mieszkanie z jakiegoś powodu jest problematyczne i jego sprzedaż nie jest przez to przyjemna, skontaktuj się z nami. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz, a nasz pracownik poinformuje Cię, jaki jest następny krok.

Dlaczego warto nam zaufać?

Skup mieszkań w Kielcach charakteryzuje się przede wszystkim możliwie najszybszą realizacją kupna, co oznacza, że moment skontaktowania się z nami od momentu sprzedaży oddziela wyjątkowo krótki dystans. Dla zainteresowanych sprzedażą nieruchomości w Kielcach istotne jest również to, że pokrywamy wszelkie koszty, które towarzyszą transakcji, jak na przykład opłacenie notariusza. Osoba, która planuje sprzedać swoją nieruchomość, często zastanawia się, czy nie pozwolić sobie pomóc w tym procesie i zgłosić się do na przykład biura nieruchomości. To, co odróżnia skup nieruchomości Kielce od wspomnianych biur, to fakt, że nie pobieramy żadnej prowizji od sprzedaży mieszkania, dzięki czemu Twoja kwota nie zostaje dodatkowo zredukowana. Nasza firma gwarantuje ponadto darmową wycenę mieszkania, którą przeprowadza nasz doskonale wykwalifikowany rzeczoznawca. Skup mieszkań Kielce zapewnia również możliwość przeprowadzenia wyceny całkowicie zdalnie.

 

Skup nieruchomości kielce

Skup mieszkań w Kielcach, ale nie tylko.

Skup nieruchomości Kielce nie jest zainteresowany jedynie mieszkaniami. Chcesz sprzedać udział w nieruchomości? A może kamienicę, hotel lub grunt rolny? Z chęcią je od Ciebie odkupimy. Decydując się na usługi skupu mieszkań w Kielcach, decydujesz się na fachową realizację procesu sprzedaży. Nie musisz dodatkowo inwestować, poza zgłoszeniem się do nas, jedynym spotkaniem może okazać się to u notariusza, w momencie sprzedaży. Twoją nieruchomością zajmie się nasza doświadczona kadra, która zadba o to, co najważniejsze. Sprzedaż nieruchomości w Kielcach może być wygodna nawet jeśli nie posiadasz atrakcyjnej oferty dla rynku. Odciążamy Cię z konieczności trudnej sztuki prezentacji mieszkania klientom, którzy zwracają uwagę na każdy drobny szczegół, wszak stoją oni przed arcytrudnym wyborem miejsca do życia przez najbliższe lata. Jeżeli chcesz sprzedać mieszkanie w Kielcach, zgłoś się do nas, a wszystkim się zajmiemy.

Nie oczekuj, działaj. Skontaktuj się z nami!

Po wypełnieniu przez Ciebie formularza na naszej stronie będzie za Tobą już niemal większość procesu oddzielającego Cię od wypłaty pieniędzy. Zdarza się, że w wyniku nieoczekiwanych sytuacji, potrzebujemy środków finansowych tak szybko, jak tylko jest to możliwe. Skup mieszkań Kielce specjalizuje się w rozwiązywaniu takich sytuacji; nie straszny nam zawiły aparat biurokracji czy wszelkie inne problemy związane z nieruchomością. Skup nieruchomości Kielce gwarantuje konkurencyjną cenę i profesjonalne podejście. Z nami otrzymasz potrzebne i satysfakcjonujące pieniądze nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u