Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Kęty

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości w Kętach i zależy Ci na tym, aby wszystko odbyło się szybko i niezwykle wygodnie? Jak wiadomo, ustalenie odpowiedniej ceny często nie jest wystarczające, aby stosunkowo szybko sprzedać nieruchomość w Kętach. Na atrakcyjność oferty wpływają takie czynniki, jak: stan mieszkania, jego estetyka czy lokalizacja. Zdarza się, że nasz dom potrzebuje generalnego remontu, aby spełnić wymagania potencjalnych nabywców, a po wielu latach inwestycji, nie chcemy już więcej inwestować w dom – czy pieniędzy, czy to czasu. Bywa również, że zawiły stan prawny domu wymaga regulacji w urzędzie, a ta wcale przyjemna i oczywista nie jest. Skup nieruchomości Kęty z ogromną chęcią pomoże Ci zrealizować swój cel, zapewniając profesjonalną obsługę, indywidualne podejście i pomoc w uregulowaniu wszystkich sytuacji prawnych. Realizujemy też Skup zadłużonych nieruchomości.

Nasza firma skup nieruchomości w Kętach i może to być cenna informacja dla każdego, kto chciałby uniknąć problematycznych spraw urzędowych. Jeśli zaliczasz się do takich osób i chciałbyś spędzać popołudnia inaczej, niż szukając potencjalnych nabywców, to powinieneś się do nas zgłosić. Skupem mieszkań w {miescie} zajmujemy się długo i posiadamy konieczne doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klienta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, a niedługo  później zgłosi się do Ciebie nasz pracownik, który zadba o profesjonalną obsługę zgłoszenia. Polecamy tez usługę skup działek.

Skup nieruchomości Kęty

Dlaczego warto nam zaufać? Skup mieszkań Kęty a biuro

nieruchomości.

Rozważając sprzedaż nieruchomości w Kętach, na pewno bierzesz pod uwagę zatrudnienie biura. Warto zauważyć, że jeśli zależy Ci na czasie i komforcie, powinieneś skorzystać z usług naszej firmy. Zlecenie sprzedaży biurowi warto rozważyć wtedy, gdy nie zależy Ci na szybkim tempie zamknięcia całej transakcji. Poza tym aspektem, powinno się mieć świadomość, że powierzenie biurowi swojej nieruchomości wiąże się z dodatkowymi opłatami, takimi jak prowizja od sprzedaży czy koszty notarialne. Skup mieszkań Kęty nie pobiera żadnych opłat. Gwarantujemy darmową wycenę i opłacamy spotkanie u notariusza, które może okazać się jedynym fizycznym spotkaniem w czasie sprzedaży skróconej do minimum. Skup nieruchomości Kęty stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, dbając o tych, którzy nie mają szans na odpowiednio szybką sprzedaż nieruchomości. Specjalizujemy się też w skup nieruchomości z problemami. Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy. Z nami otrzymasz potrzebne i satysfakcjonujące pieniądze nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia!

Nie skupujemy jedynie mieszkań!

Nie zajmujemy się jedynie skupem mieszkań w Kętach. Interesują nas również hotele, pensjonaty, grunty rolne, a nawet zadłużone mieszkania i wiele innych. Jeśli posiadasz udział w nieruchomości lub wynajmujesz ją, to również jest w kręgu naszych zainteresowań. Prywatna sprzedaż mieszkania często wiąże się z dodatkowymi kosztami, na które nie każdy jest przygotowany. Decydując się na usługi skupu nieruchomościKęty, decydujesz się na fachową realizację procesu sprzedaży. Nie musisz dodatkowo inwestować, poza zgłoszeniem się do nas, jedynym spotkaniem może okazać się to u notariusza, w momencie sprzedaży.

Aby zainteresować przyszłego nabywcę, należy przeprowadzić wiele usprawnień – od estetycznych, do tych technicznych; zdarza się również, że mieszkanie wymaga generalnego remontu, a to, jak powszednie wiadomo, jest niemałym obciążeniem budżetu. Dla skupu mieszkań w Kętach żadne naprawy i przebudowy nie są problemem. Twoją nieruchomością zajmie się nasza doświadczona kadra, która zadba o to, co najważniejsze. Nie odrzucamy mieszkań, które znajdują się w złym stanie technicznym.

Skontaktuj się z nami i ciesz się szybką wypłatą należności!

Masz zamiar zdobyć środki finansowe w jak najszybszym tempie? Wypełnij więcformularz kontaktowy na naszej stronie i miej za sobą większość drogi oddzielającej Cię od wypłaty należności. Skup nieruchomości Kęty z chęcią rozwiąże każdy Twój problem. Gwarantujemy  konkurencyjną cenę i profesjonalne podejście. Zaufaj nam i otrzymaj satysfakcjonujące pieniądze nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u