Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Katowice

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Katowice

Obecny rynek nieruchomości sprawia, że osoby wystawiające ogłoszenia na własną rękę mają problem ze sprzedażą nieruchomości. Wynika to głównie ze źle ustalonej ceny, gdyż wartość mieszkania lub lokalu nie była określona odpowiednio do dzisiejszych kwot transakcyjnych. Aby szybko sprzedać mieszkanie, warto skorzystać z oferty naszego skupu nieruchomości Katowice. Katowice są miastem, które prężnie się rozwija i odnotowuje stały napływ nowych osób na teren miasta. Sprzedaż mieszkania może okazać się jednak nie lada wyzwaniem ze względu na dużą konkurencję rynkową. By uniknąć stresu i formalności związanych z koniecznością utrzymywania kontaktu z potencjalnymi klientami, warto zainteresować się usługami, jakie oferuje nasz skup nieruchomości Katowice. Czy oferta skupu skierowana jest dla każdego? Kiedy warto podjąć decyzję o współpracy z profesjonalnym biurem nieruchomości? Odpowiedzi na powyższe pytania i nie tylko zawarte są w poniższych akapitach. Warto na tym etapie wspomnieć, że nasz skup mieszkań Katowice zajmuje się także skupem domów i skupem działek.

Dla kogo przeznaczone są usługi skupu nieruchomości Katowice?

Z usług i oferty skupu mieszkań Katowice może skorzystać praktycznie każdy, kto posiada na własność jakąkolwiek nieruchomość. Niezależnie od tego czy mieszkanie będzie pochodziło z rynku wtórnego, czy
z pierwotnego, możesz skorzystać z naszej oferty. Proponujemy atrakcyjne ceny, jako skup mieszkań. Katowice są szybko rozwijającym się miastem, które stawia na młodych, napływających na te tereny ludzi. Będąc
w posiadaniu mieszkania lub lokalu usługowego warto przemyśleć decyzję o jego sprzedaży. Nasze biuro nieruchomości Katowice zajmie się wszelkimi formalnościami oraz wypłatą środków zaraz po wizycie
u umówionego notariusza. Zapewniamy, że obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak
i przedsiębiorców pragnących w krótkim czasie otrzymać środki pieniężne ze sprzedaży lokalu. Osoby wystawiające nieruchomości na własną rękę często nie zdają sobie sprawy z ich realnej wartości, w wyniku czego w ogłoszeniach kwoty sprzedaży są zaporowe. Powoduje to brak zainteresowania klientów, a następstwie frustrację sprzedającego. By uniknąć tak nieprzyjemnych skutków, skup mieszkań Katowice jest w stanie zaproponować atrakcyjną cenę po wcześniejszym dokonaniu rzetelnej wyceny. Skup nieruchomości z problemami i tych bezproblemowych, to dla nas chleb powszedni.

Kiedy powinno się korzystać z usług biura nieruchomości Katowice?

Z usług biura nieruchomości Katowice można skorzystać praktycznie w każdej chwili. Trzeba jednak pamiętać, że nasz skup nieruchomości Katowice kupuje nie tylko mieszkania, które mają jasną sytuację prawną i nie istnieją żadne problemy i roszczenia dotyczące osób trzecich. Nieruchomości z rynku wtórnego i pierwotnego to głównie mieszkania. Do skupu mieszkań Katowice warto udać się w przypadku, kiedy zainteresowanie samodzielnie wystawionym ogłoszeniem jest znikome. Powodów w takich sytuacjach może być kilka. Zazwyczaj brak zainteresowania dotyczy błędnej wyceny nieruchomości przez właściciela i zawyżenie jej w ogłoszeniu. Jako doświadczone biuro nieruchomości Katowice dokładamy wszelkich starań, aby nasze wyceny były jak najdokładniejsze. Decydując się na sprzedaż mieszkania w naszym skupie, możesz liczyć na atrakcyjne ceny oraz najwyższy poziom świadczonych usług. 

Co znajduje się w ofercie skupu nieruchomości Katowice?

Nasza oferta dotyczy przede wszystkim bezpośredniego zakupu od Ciebie nieruchomości w najszybszym możliwym czasie i w sposób najbardziej bezproblemowy. Zajmujemy się realizacją transakcji nie tylko mieszkaniowych, ale także tych dotyczących nieruchomości usługowych i inwestycyjnych. Prowadzimy również skup nieruchomości komercyjnych. Nasze biuro nieruchomości Katowice proponuje najlepsze rynkowe ceny, które zadowalają praktycznie 99% naszych kontrahentów. Współpracujemy zarówno z przedsiębiorcami, jak i osobami prywatnymi, które pragną pozbyć się np. mieszkania otrzymanego w spadku. Bardzo często taka nieruchomość wymaga kosztownego remontu, na który właściciel nie może sobie pozwolić. My, jako skup nieruchomości Katowice możemy kupić takowy lokal i sprzedać go bez potrzeby wykonywania prac remontowo-budowlanych. 

Warto czy nie warto?

Dajemy gwarancję, że po uzupełnieniu formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej, jak najszybciej skontaktujemy się z Tobą i uznasz decyzję o zgłoszeniu się do nas za jak najbardziej trafioną. Jesteśmy zainteresowani skupem mieszkań w Katowicach każdego rodzaju. Szybkość działania, dokładne wyceny i najwyższy poziom świadczonych usług to tylko niektóre cechy wyróżniające nasz skup mieszkań Katowice. Dlaczego warto z nami współpracować? Zapewniamy, że nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji przez cały czas trwania transakcji i odpowiedzą na wszelkie pytania. Wieloletnie doświadczenie i kompleksowa pomoc to główne cechy, które pomagają w podjęciu decyzji, czy nawiązać współpracę z naszym skupem nieruchomości. Katowice są kolejnym miastem, na którego terenie działamy i stale staramy się rozwijać, by sprostać oczekiwaniom klientów.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u