Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Gliwice

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Gliwice

Myślisz o sprzedaży nieruchomości w Gliwicach, ale jednocześnie nie masz chęci dodatkowo inwestować w poprawę stanu swojego mieszkania, a ponadto zależy Ci na czasie i wygodzie? Nasza firma skupuje nieruchomości w Gliwicach i może to być dla Ciebie świetna informacja! Jak wiadomo, sporym wyzwaniem jest sprzedanie domu, który wymaga generalnego remontu lub nie leży w atrakcyjnej dla kupującego lokalizacji. Sprzedaż mieszkania w Gliwicach wiąże się z zazwyczaj dodatkowym czasem poświęconym w poprawę jego stanu, tak aby stał się zachęcający dla przyszłego właściciela. Niestety, nie każdy ma czas i możliwości na przeprowadzenie tych czynności. Zdarza się również, że stan prawny domu wymaga regulacji w urzędzie, a ta wcale przyjemna i oczywista nie jest. Sprzedaż udziału w nieruchomości to dziedzina która też znajduje się w naszej ofercie.

Jeśli zaliczasz się do osób, które chciałyby spędzać popołudnia inaczej niż szukając potencjalnych nabywców lub potrzebujesz szybkiej realizacji procesu sprzedaży, to koniecznie powinieneś się do nas zgłosić. Skupem mieszkań w Gliwicach zajmujemy się długo i na drodze realizacji wielu zleceń nabyliśmy konieczne doświadczenie, które pomaga nam w spełnianiu Twoich oczekiwań. Do każdego kupna podchodzimy z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klienta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, aby po chwili zgłosił się do Ciebie nasz pracownik, który zadba o profesjonalną obsługę zgłoszenia i przekazanie dalszych informacji.

Czym jest skup mieszkań Gliwice?

Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości w Gliwicach i z wielką chęcią odciążymy Cię od długiego procesu sprzedaży. Nie musisz umawiać się z dziesiątkami niezdecydowanych klientów, którzy dokładnie przyglądają się każdemu szczegółowi mieszkania (w końcu szukają tego jedynego domu, w którym będą żyć przez długie lata!). Nie musisz martwić się również samym oprowadzaniem, czy też zatrudniać w tym celu pośrednika, który pobierze prowizję. Skup mieszkań Gliwice charakteryzuje się tym, że sprawia, iż cały proces sprzedaży jest możliwie najmniej skomplikowany i nie zabiera dużo czasu – dzięki nam trwa to nawet do kilku dni. Niektóre nieruchomości z pewnych przyczyn trudno sprzedać. Jeśli nie masz czasu, chęci, a Twój dom wymaga dodatkowych inwestycji czy też w wyniku nieoczekiwanej sytuacji życiowej potrzebujesz pieniędzy, to skup nieruchomości w Gliwicach z chęcią zajmie się Twoją nieruchomością, zapewniając profesjonalną obsługę z możliwością wypłaty w gotówce.

 

Skup nieruchomości Gliwice

Sprzedać samemu czy jednak zlecić?

Uporządkowanie dokumentów, ustalenie odpowiedniej ceny, znalezienie zdecydowanego klienta, który poszukuje wymarzonego domu, wszelkie opłaty towarzyszące transakcji – to wszystko składa się na szereg niewygodnych działań, które wymagają odpowiedniego wkładu czasu. Nasza firma posiada w swoich szeregach specjalistów w dziedzinie nieruchomości i prawa. Co istotne, gwarantujemy darmową wycenę mieszkania, którą wykona nasz wykwalifikowany i doświadczony rzeczoznawca. Zapewniamy również możliwość przeprowadzenia wyceny całkowicie online. Skup nieruchomości Gliwice stara się ze wszech miar tworzyć naszym klientom atmosferę wygody i spokoju, którego podstawą jest świadomość fachowej i profesjonalnej obsługi.

 

Biura nieruchomości a skup mieszkań w Gliwicach

Tym, co różni skup mieszkań w Gliwicach od wszelkich biur nieruchomości, jest przede wszystkim mniejszy wkład w proces naszych klientów. Nie obciążamy Cię dodatkowymi kosztami, które miałyby uszczuplić Twój portfel. W przeciwieństwie do biur nie pobieramy prowizji. Co istotne, pokrywamy również koszty notarialne, abyś czuł się całkowicie odciążony od problematycznego procesu sprzedaży. Interesuje Cię sprzedaż nieruchomości w Gliwicach? Musisz wiedzieć, że nas nie interesują jedynie mieszkania. Oprócz mieszkań skupujemy kamienice, hotele, pensjonaty, ale i również udziały i grunty rolne. Od momentu wypełnienia przez Ciebie formularza kontaktowego do momentu spotkania u notariusza jest naprawdę krótka chwila. Zaufaj nam i nie martw się żadną prowizją czy trudnymi negocjacjami z kupującym i ciesz się szybkim spieniężeniem Twojej nieruchomości.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u