Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Gdynia

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Gdynia

Zastanawiasz się nad sprzedażą nieruchomości Gdynia  i zależy Ci na tym, aby wszystko odbyło się szybko i wygodnie? Jak powszechnie wiadomo, trudno jest sprzedać dom, który potrzebuje generalnego remontu czy też dom o niezbyt zachęcającej lokalizacji. Bywa również, że zawiły stan prawny domu wymaga regulacji w urzędzie, a ta wcale przyjemna i oczywista nie jest.

Nasza firma skupuje nieruchomości w Gdyni i może to być cenna informacja dla każdego, kto chciałby uniknąć problematycznego aparatu biurokracji. Jeśli zaliczasz się do takich osób i chciałbyś spędzać popołudnia inaczej, niż szukając potencjalnych nabywców, to powinieneś się do nas zgłosić. Skupem mieszkań w Gdyni zajmujemy się długo i posiadamy konieczne doświadczenie. Do każdego zlecenia podchodzimy z uwzględnieniem wszelkich potrzeb klienta. Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, a niedługo później zgłosi się do Ciebie nasz pracownik, który zadba o profesjonalną obsługę zgłoszenia.

Czym jest skup mieszkań?

Nasza firma zajmuje się skupem nieruchomości w Gdyni, co oznacza, że nie musisz umawiać się z dziesiątkami klientów, którzy szukają tego jedynego domu, który spełni ich wymagania. Skup mieszkań charakteryzuje się tym, że cały proces sprzedaży jest możliwie najmniej skomplikowany i nie zabiera dużo czasu, ponieważ najczęściej trwa to maksymalnie kilka dni. Niektóre mieszkania z pewnych względów trudno sprzedać i wynika to z wielu czynników. Jeśli nie masz czasu, chęci, Twój dom wymaga dodatkowych inwestycji czy też zwyczajnie potrzebujesz pieniędzy, to skup nieruchomości Gdynia zapewnia profesjonalną obsługę z możliwością wypłaty w gotówce.  Dzięki nam sprzedaż nieruchomości nie sprawia wielu zmartwień, a przecież każdy pragnie spokoju, szczególnie wtedy, gdy ma przed sobą wizję monotonnego i uciążliwego procesu, który wymaga realizacji. Jeśli masz ogłoszenie o treści sprzedam zadłużone mieszkanie i nikt sie nie odzywa my pomożemy.

Skup nieruchomości Gdynia

Sprzedać czy zlecić?

Powyższe pytanie po chwili refleksji każdemu się nasuwa, przecież najlepiej wykonane rzeczy są wykonane własnymi siłami. I o ile dodanie ogłoszenia o treści „sprzedam mieszkanie w Gdyni” nie jest tak przeraźliwie zniechęcające, to niestety cała reszta potrafi być. Uporządkowanie papierów, odpowiednia wycena mieszkania, znalezienie zdecydowanego klienta, który poszukuje wymarzonego domu, wszelkie opłaty towarzyszące transakcji; to wszystko składa się na szereg niewygodnych działań. Posiadamy w swoich szeregach wielu doświadczonych specjalistów w dziedzinie nieruchomości i prawa. Pozwól sobie w tym pomóc! Nasza firma skupuje nieruchomości w  Gdyni i staramy się ze wszech miar tworzyć naszym klientom atmosferę wygody i upragnionego spokoju.

Biuro a skup mieszkań Gdynia

Największą różnicą między biurami nieruchomości a firmą zajmującą się skupem mieszkań w  Gdyni jest o wiele większa wygoda, która przypada naszym klientom. Biura obciążają dodatkowymi kosztami, które u nas nie obowiązują. Takie aspekty, jak krótki czas realizacji, brak prowizji i kosztów notarialnych również działają na naszą korzyść. Chcesz sprzedać mieszkanie w Białym stoku? Wystarczy, że zgłosisz się do nas i przekażesz nam podstawowe informacje o nieruchomości, a już następnym krokiem jest darmowa wycena, którą przeprowadza nasz doświadczony rzeczoznawca. Następnie zostają już tylko niezbędne dokumenty, a ostatnim etapem jest szybka wypłata uzgodnionej ze Sprzedającym należności. Skup nieruchomości Gdynia gwarantuje brak jakichkolwiek dodatkowych opłat. Proste, prawda? Zaufaj nam i nie martw się żadną prowizją czy trudnymi negocjacjami z kupującym.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u