Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Gdańsk

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Gdańsk

Wielu osobom zależy na jak najkorzystniejszym sprzedaniu mieszkania. Wysokie zainteresowanie rynkiem nieruchomości z jednej strony sprawia, że jest wiele osób chętnych na dokonanie takiego zakupu, ale jednocześnie znaleźć można wiele ofert sprzedażowych. W takich sytuacjach samodzielne znalezienie kupca niejednokrotnie zdaje się graniczyć z cudem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób decyduje się na usługi oferowane przez nasz skup nieruchomości Gdańsk. Tu jednak warto pamiętać, przy wyborze ewentualnego biura nieruchomości wziąć pod uwagę szereg czynników, wśród nich czas sprzedaży mieszkania oraz opiekę profesjonalisty, który pomoże w przygotowaniu dokumentów potrzebnych do sprzedaży lokalu. Biorąc powyższe pod uwagę, może się okazać, że o wiele lepiej jest zdecydować się na profesjonalne usługi, jakie oferuje nasz skup mieszkań Gdańsk. Co więcej, mieszkania nie są jedynym przedmiotem naszej działalności, ponieważ prowadzimy także skup domów oraz skup działek.

Kto powinien skorzystać z usługi skupu nieruchomości w Gdańsku?

Z oczywistych względów nie każdemu zależy na jak najszybszym sprzedaniu mieszkania. Dla niektórych osób wieloletnie oczekiwanie na chętnych kupców nie stanowi problemu. Przeważająca większość sprzedających swoje mieszkania jednak chce dokonać tego jak najszybciej. Dlatego też być może najlepszą opcją wydaje się biuro nieruchomości. Gdańsk posiada specyficzny lokalny rynek mieszkań i właśnie dlatego lepiej pozwolić na to, aby konkretny skup nabył nasze mieszkanie. Jest to rozwiązanie idealne zwłaszcza wtedy, kiedy np. dochodzi do zmiany miejsca zamieszkania i potrzebny jest nagły zastrzyku gotówki. Zamiast brać uciążliwe kredyty, możemy zobaczyć, jaką ofertę ma skup nieruchomości Gdańsk.
W efekcie uzyskamy lepsze warunki, niż gdybyśmy samodzielnie próbowali wystawić mieszkanie za zbyt wygórowaną, nieatrakcyjną dla kogokolwiek cenę i przede wszystkim nie stracimy czasu. Skup mieszkań zadłużonych okaże się z kolei najlepszym wyjściem, jeśli nieruchomość ma jakieś obciążenia.

Kiedy skup mieszkań Gdańsk będzie dobrym rozwiązaniem?

W konkretnych sytuacja skup nieruchomości w Gdańsku to opcja, którą warto rozważyć. Rozwiązanie to sprawdzi się przede wszystkim w przypadku osób, które chcą sprawnie zbyć swoją nieruchomość, a nie zajmują się na co dzień rynkiem mieszkań. Wbrew pozorom skuteczne, samodzielne sprzedawanie nieruchomości wymaga niezwykle zaawansowanej wiedzy ekonomicznej. Krok ten sprawdzi się również wtedy, kiedy np. planujesz wyjechać za granicę, aby tam ułożyć sobie życie. W takim przypadku oczekujące na sprzedaż mieszkanie w kraju będzie tylko uciążliwym obciążeniem. Nasz skup nieruchomości Gdańsk zakupi mieszkanie, a otrzymana w krótkim czasie gotówka z powodzeniem będzie mogła być wykorzystana przez Ciebie w dowolnym celu. Jedną z naszych usług jest także skup nieruchomości z lokatorami. Co więcej, jeśli zależy Ci na uzyskaniu realnej wyceny Twojej nieruchomości, to właśnie skup mieszkań Gdańsk zrobi to dla Ciebie. 

Na jakiej zasadzie to działa?

Zasada działania naszego skupu nieruchomości Gdańsk jest niezwykle prosta. Przygotowujemy specjalną, wyjątkową ofertę dla osób, którym zależy na szybkim, sprawnym sprzedaniu zarówno mieszkania, jak i domu. Jako skup mieszkań w Gdańsku zachęcamy do tego, aby w pierwszej kolejności zapoznać się z naszą ofertą. Następnie polecamy sięgnięcie po udostępniony formularz kontaktowy. Dzięki niemu możliwe jest maksymalne przyśpieszenie całego procesu wyceny i sprzedaży mieszkania. Jako biuro nieruchomości w Gdańsku doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak cenny dla naszych klientów jest ich czas. Właśnie dlatego gwarantujemy szybką i profesjonalną wycenę tak, aby kontakt z naszej strony nastąpił nawet w ciągu godziny od wysłania formularza kontaktowego. Co więcej, już podczas tego kontaktu przedstawimy konkretną propozycję dla Twojej nieruchomości, a jeśli przyjmiesz ofertę, już w ciągu kilku godzin otrzymasz konkretny zadatek. Następnie w ciągu kilku dni organizowana jest wizyta u notariusza. Jako skup mieszkań Gdańsk gwarantujemy, że wypłata całej ustalonej kwoty nastąpi już podczas wizyty u notariusza. Zajmujemy się nie tylko skupem nieruchomości z problemami, czy skupem zadłużonych mieszkań.

Skup mieszkań Gdańsk – doskonała znajomość rynku nieruchomości

Masz w posiadaniu nieruchomość, której nie potrafisz sprzedać? W takiej sytuacji najlepszym rozwiązaniem jest sięgnięcie po usługi naszego skupu nieruchomości Gdańsk. Dzięki temu, że doskonale znamy lokalny rynek Gdańska, potrafimy rzetelnie wycenić Twoją nieruchomość zgodnie z jej realną ceną. Co więcej, nie jest nam straszna sytuacja, w której mieszkanie znajduje się w złym stanie i wymaga remontu. Co za tym idzie, nie musisz samodzielnie przeprowadzać remontu przed sprzedaniem tego domu, co byłoby konieczne podczas poszukiwania kupca na własną rękę. Skupujemy mieszkania ale prowadzimy także skup domów, również takich, na których ciąży zadłużenie bądź pojawia się problem ze współwłaścicielami. Dzięki naszej ofercie możliwe jest szybkie i sprawne sprzedanie uciążliwej nieruchomości.

Ile to zajmie?

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak często sprzedaż mieszkania może być trudna i wiemy jak wiele osób ceni sobie szybkie i bezkonfliktowe działanie w tej wymagającej okoliczności. Wiemy również, że czas sprzedaży jest również niezwykle istotny. Dlatego też oferujemy korzystną cenę za mieszkania znajdujące się w różnym stanie technicznym. Jeśli wypełnisz formularz kontaktowy, w krótkim odstępie czasu przedstawimy Ci konkretną propozycję za zakup Twojego mieszkania. Często całość transakcji udaje się zamknąć w ciągu jednego tygodnia, a konkretną ofertę zakupową otrzymasz od nas nawet w dniu wysłania formularza.

Dzięki doskonałej znajomości rynku lokalnego jesteśmy w stanie zaproponować stawkę, która w pełni będzie odpowiadać rynkowi Gdańska. Zależy Ci na szybkim i sprawnym sprzedaniu mieszkania? Skontaktuj się właśnie z nami, a nasz skup nieruchomości profesjonalnie zajmie się całym procesem.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u