Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Nasza firma skupuje nieruchomości w Dąbrowie Górniczej. Twój cel to sprzedaż nieruchomości Dąbrowa Górnicza? Warto skorzystać z naszej szerokiej oferty. Musisz również koniecznie dowiedzieć się, czym jest skup mieszkań Dąbrowa Górnicza oraz na jakiej zasadzie działa. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza, czytaj dalej.  Jeśli interesuje Cię nasza usługa skup zadłużonych mieszkań to też zapraszamy do kontaktu.

Czy skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza to to samo, co biuro nieruchomości?

Bardzo często jest tak, że skup mieszkań Dąbrowa Górnicza jest mylony z biurem nieruchomości. Jednak te firmy działają w zupełnie inny sposób. Różnica jest taka, że nasza firma nie płaci żadnej prowizji. Natomiast biuro nieruchomości w przeciwieństwie do skupu nieruchomości Dąbrowa Górnicza, jest jedynie pośrednikiem w sprzedaży nieruchomości. Chcesz sprzedać mieszkanie? Warto zdecydować się skorzystać z naszej oferty. Jesteśmy nabywcą Twojego mieszkania. Podpisujemy zwykłą umowę sprzedaży. Jest to bardzo korzystne, bo możesz liczyć na natychmiastową zapłatę.

Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Przede wszystkim jest bardzo wiele ogłoszeń typu: Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej. Dlatego też ciężko znaleźć nabywcę, jeśli szukasz go samemu. Nasz skup mieszkań w Dąbrowie Górniczej nie jest przeciętnym nabywcą. Skup mieszkań w Dąbrowie Górniczej zauważa wady w mieszkaniu, ale mimo to go kupuje. A musisz sobie uświadomić to, że nabywcy są zazwyczaj niezdecydowani, szukają idealnej nieruchomości, a wiadomo, że taka nie istnieje. Od naszego skupu mieszkań Dąbrowa Górnicza otrzymasz szybką i darmową wycenę. O nic nie będziesz musiał się martwić, my natomiast wszystkim się zajmiemy. Nasz zespół stanowią sami profesjonaliści, którzy mają bardzo duże doświadczenie. Dlatego też każda transakcja przebiega zawsze sprawnie i szybko. Ceny są ustalane z korzyścią dla Ciebie. Każdy nasz klient zaś traktowany jest bardzo indywidualnie. Otrzymasz od nas profesjonalne podejście do sprawy. Wykonujemy swoją pracę bardzo rzetelnie.

Co jeszcze nas cechuje?

Skup mieszkań w Dąbrowie Górniczej, taki Twój cel może okazać się nie lada wyzwaniem. Sprzedaż nieruchomości Dąbrowa Górnicza może okazać się bardzo trudna. Jednak nas skup mieszkań w Dąbrowie Górniczej wychodzi naprzeciw Twoim oczekiwaniom. To, co nas cechuje to jasna, przejrzysta i bardzo szybka procedura. Zdarza się nawet, że nasz skup mieszkań Dąbrowa Górnicza sprzedaje nieruchomość w ciągu jednej doby. Wszystko zaczyna się od nawiązania kontaktu ze skupem. Możesz wykonać telefon lub wypełnić formularz kontaktowy. Decyzja należy do Ciebie. Musisz koniecznie również opisać nieruchomość, którą chcesz sprzedać. Nasz skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza dalej już Ci pomoże. Sprzedam mieszkanie w Dąbrowie Górniczej, twój cel może być szybko zrealizowany, nigdy nie było to prostsze. Na podstawie opisu skup mieszkań Dąbrowa Górnicza dokonuje wyceny. Następnie pomagamy Ci również w skompletowaniu wszystkich dokumentów, nawet możemy zrobić to za Ciebie. Skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza bardzo często okazuje się optymalnym i najlepszym rozwiązaniem.

Umowa sprzedaży i wypłata całej ustalonej kwoty

W ciągu kilku dni spotykamy się u notariusza. W kancelarii notarialnej, którą możesz wybrać sam, podpisujemy umowę sprzedaży w formie aktu notarialnego. Wypłata jest natychmiastowa. Na koniec przekazujesz nam klucze do nieruchomości. Chcesz sprzedać mieszkanie? Zgłoś się do nas. Sprzedaż nieruchomości Dąbrowa Górnicza z nami jest bardzo prosta. Nasz skup nieruchomości Dąbrowa Górnicza gwarantuje Ci szybką realizację transakcji.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u