Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Częstochowa

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Częstochowa

Ustalenie odpowiedniej ceny czasem nie jest wystarczające, aby stosunkowo szybko sprzedać nieruchomość w Częstochowie. Na atrakcyjność oferty wpływają takie czynniki, jak: stan mieszkania, jego estetyka czy lokalizacja. Zdarza się, że nasz dom potrzebuje generalnego remontu, aby spełnić powszechne wymagania potencjalnych nabywców, a po wielu latach inwestycji, nie chcemy już więcej inwestować w dom – czy to pieniędzy, czy to naszego czasu. Co zrobić, gdy zależy nam na czasie i wygodzie? Skup nieruchomości Częstochowa rozwiązuje te problemy! Nasza firma skupuje wszelkie nieruchomości, w tym kamienice, działki czy hotele. Jeśli Twoje mieszkanie jest zadłużone i nie masz ochoty na regulację tego stanu lub chcesz sprzedać jedynie udział w nieruchomości – koniecznie zgłoś się do Nas, takie zlecenia również nas interesują! Wystarczy, że wypełnisz krótki formularz kontaktowy, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą.

Dlaczego skup mieszkań Częstochowa?

U nas masz gwarancję, że podchodzimy do każdego zlecenia z uwzględnieniem Twoich potrzeb i przeprowadzamy ze wszech miar dokładną analizę sytuacji Twojej nieruchomości. Warto dodać, że skup mieszkań w Częstochowie pokrywa wszystkie koszty związane z finalizacją transakcji i pracą notariusza. Realizując wiele zleceń, posiedliśmy konieczne doświadczenie, które pomaga nam w odpowiedniej realizacji. Czym różnimy się od biur nieruchomości? Przede wszystkim nie obciążamy Cię dodatkowymi kosztami, nie pobieramy żadnej prowizji. Zapewniamy Cię, że zgłaszając się do nas, sprzedaż nieruchomości w Częstochowie przebiegnie szybko i komfortowo. Nie musisz się martwić o nic, zajmiemy się Twoją nieruchomością tak, abyś był szczęśliwy.

Skup nieruchomości Częstochowa

Sprzedaż bez wychodzenia z domu

Ze względu na obecną sytuację na świecie, zapewniamy również możliwość darmowej wyceny online mieszkania. Cała reszta procesu jest realizowana jak najszybciej i w zasadzie jedynym fizycznym spotkaniem może okazać się spotkanie u notariusza podczas podpisywania umowy sprzedaży. Skup nieruchomości Częstochowa przykłada największą uwagę do kwestii komfortu naszych klientów. Zapewniamy profesjonalną obsługę, która codziennie oczekuje nowych wyzwań. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie szybko, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z chęcią poinformujemy Cię, jak wygląda cały proces realizacji sprzedaży i jakie dokumenty należy przygotować. Zajmiemy się wszystkimi formalnościami. Skup nieruchomości Częstochowa cały ciężar prawny bierze na siebie, abyś mógł cieszyć się upragnionym, wolnym czasem. Zajmujemy się też Skup zadłużonych mieszkań!

A może zajmę się tym na własną rękę?

Taka myśl na pewno nasuwa się sama, w końcu – jak powszechnie wiadomo – wszystko co robimy sami, jest najlepsze. Zgadzamy się, lecz – jak wiemy –  życie jest często nieprzewidywalne i czasem zależy nam na jak najszybszym załatwieniu problemu. Zdarza się, że potrzebujemy szybko spieniężyć swój dobytek, aby zdobyć pieniądze na coś koniecznego do dalszej egzystencji. Skup nieruchomości Częstochowa zapewnia wszystko to, co w takiej sytuacji najbardziej się liczy. Wiążemy szybki czas realizacji ze szybką wypłatą, która na życzenie może być zrealizowana w gotówce. Nie boimy się wyzwań, jeśli Twoja nieruchomość jest z jakiegoś względu problematyczna, jeśli wymaga uregulowania stanu prawnego czy remontu, z chęcią zajmiemy się tym dla Ciebie. O nic nie musisz się martwić, ponieważ o wszystko zadbają nasi wykwalifikowani pracownicy. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie w Częstochowie, skontaktuj się z nami, wypełniając krótki formularz. Właśnie w tak prosty sposób, już w ciągu kilku dni od kontaktu z naszą firmą, otrzymasz gotówkę za swoją nieruchomość.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u