Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Brodnica

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Nasza firma skupuje nieruchomości w Brodnicy. Skup mieszkań Brodnica oferuje skup mieszkań za gotówkę, tych z komornikiem, tych z lokatorem, ale również tych z kredytem. Nawet generalny remont nie jest dla nas trudnym zadaniem. Wystarczy, że napiszesz do nas za pośrednictwem formularza kontaktowego przykładowo: sprzedam mieszkanie w Brodnicy. Nasz skup mieszkań w Brodnicy posiada bardzo wiele zalet. Jeśli chcesz więcej dowiedzieć się o skup nieruchomości {miasto), czytaj dalej. Pomagamy też jako skup nieruchomości z problemami.

Bierzemy na siebie wszystkie koszty związane z zakupem nieruchomości

Nasz skup mieszkań Brodnica zapewnia bezpłatną pomoc prawną. Sprzedaż nieruchomości Brodnica z nami to czysta przyjemność. Jeśli zdecydujesz się na sprzedaż nieruchomości Brodnica z nami, zapewnimy Ci bezpłatną pomoc prawną. W prosty sposób przejdziesz przez cały proces sprzedaży. Dużą zaletą naszej firmy jest to, że kwota proponowana jest wolna od obciążeń. W kancelarii notarialnej dostajesz gotówkę na konto lub do ręki. Sposób płatności w pełni zależy od Ciebie.

Dlaczego współpraca z nami się opłaca?

Skup mieszkań w Brodnicy to doskonała propozycja dla tych osób, które liczą na szybką realizację transakcji. Zdajemy sobie sprawę z tego, ile może nerwów kosztować działanie na własną rękę. Z nami zaoszczędzisz bardzo dużo czasu i pieniędzy. Jeśli chcesz sprzedać mieszkanie z problemami, może to potrwać naprawdę bardzo dużo czasu. Poza tym za ogłoszenie typu:sprzedam mieszkanie w Brodnicy też musisz zapłacić, więc dochodzą dodatkowe koszta. Poza tym dużo wysiłku musisz włożyć w samodzielną sprzedaż mieszkania. Bo to wiąże się z odbieraniem telefon od potencjalnych kupujących i liczne prezentacje mieszkania. To zadanie należy zdecydowanie do czasochłonnych. A skup nieruchomości Brodnica wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

Skup mieszkań Brodnica. Jakie usługi proponujemy naszym klientom?

SKUP NIERUCHOMOŚCI Brodnica

Jeśli posiadasz udziały w nieruchomości, nasz skup mieszkań w Brodnicy również może się tym zająć. Udziały bardzo często otrzymujemy w spadku po zmarłych bliskich. Może być tak, że spadek przyniesie radość, ale często jest tak, że właśnie przysparza nam wiele problemów. Udział dodatkowo może generować koszta. Nasz skup nieruchomości Brodnica może się tym zajmować, możemy od Ciebie odkupić udziały w nieruchomości. Skup nieruchomości Brodnica oferuje skup udziałów w działkach, domach oraz mieszkaniach. Zdajemy sobie sprawę z tego, że im większa grupa udziałowców w danej nieruchomości, tym większe prawdopodobieństwo, że wystąpią między nimi spory. Skorzystanie ze skupu nieruchomości Brodnica powoduje, że Twoje problemy znikną, a Ty zyskujesz dodatkowy zastrzyk gotówki dla domowego budżetu. Poza tym warto podkreślić, że dokonujemy indywidualnej i możliwie jak najbardziej skrupulatnej wyceny nieruchomości. Wycena jest darmowa, a dokonujemy ją na podstawie informacji, które podałeś nam w zgłoszeniu. Nie wahaj się, jeśli masz na sprzedaż jakąś nieruchomość. Możesz na nas liczyć, jesteśmy rzetelną firmą.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u