Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup nieruchomości Bielsko-Biała

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup nieruchomości Bielsko-Biała – nasza usługa

Sprzedaż nieruchomości w Bielsko-Białej jest jednym z najszybszych sposobów na zdobycie kapitału, jednakże nie każde mieszkanie można szybko spieniężyć. Na atrakcyjność oferty wpływa wiele czynników, na przykład atrakcyjna lokalizacja, stan techniczny czy status prawny. Skup mieszkań Bielsko-Biała jest świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto zainteresowany jest sprzedażą mieszkania, hotelu czy gruntu rolnego. Jeżeli Twoje mieszkanie nie umożliwia Ci szybkiej sprzedaży, a zależy Ci przede wszystkim na czasie transakcji i wygodzie, zgłoś się do nas. Jeśli Twoje mieszkanie wymaga remontu, który nie jest Ci po drodze lub otrzymałeś mieszkanie w spadku, a mieszkasz za granicą i szukasz możliwie najmniej kłopotliwego sposobu na sprzedaż, to również zgłoś się do nas. Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, a nasz pracownik przekaże Ci resztę cennych informacji, które pomogą sfinalizować cały proces. Skup nieruchomości Bielsko-Biała zapewnia konkurencyjną cenę i profesjonalną obsługę.

Dlaczego warto nam zaufać?

Nasza firma, realizując wiele zleceń, zdobyła cenne doświadczenie, które pomaga nam w profesjonalnej obsłudze naszych klientów. Gwarantujemy konkurencyjną cenę, którą skup mieszkań w Bielsko-Białej ustala na podstawie fachowej analizy wykwalifikowanego rzeczoznawcy. Wycena jest darmowa, a ponadto, w obliczu obecnej sytuacji na świecie, zapewniamy możliwość wycenienia nieruchomości zdalnie, tak abyś nie musiał ryzykować zdrowiem w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji. Grono specjalistów skupu mieszkań Bielsko-Biała zadba o wszystko i pomoże Ci przejść przez ten cały proces właściwie bez wychodzenia z domu. Wiemy, jak bardzo jest to istotne w aktualnej sytuacji, dlatego dostroiliśmy się tak, aby zmaksymalizować Twój komfort. Decydując się na sprzedaż nieruchomości w Bielsko-Białej, decydujesz się na szereg zadań, które towarzyszą całemu procesowi. Naszym zadaniem jest zapewnienie najwyższego komfortu i pełnej satysfakcji z otrzymanych pieniędzy. Dokładamy wszelkich starań, aby finalizacja odbyła się jak najszybciej i bez jakichkolwiek komplikacji.

Skup nieruchomości Bielsko-Biała oferuje pomoc na każdym etapie. Już samo wypełnienie prostego i krótkiego formularza w znacznym stopniu przybliża Cię w sprzedaży. Dzięki naszej pracy, oczekiwany przez Ciebie rezultat może zrealizować się nawet w ciągu kilku dni!

Skup nieruchomości Bielsko-Biała

Skup mieszkań w Bielsko-Białej, ale nie tylko.

Nie zajmujemy się jedynie skupem nieruchomości w Bielsko-Białej. Interesują nas również hotele, pensjonaty, grunty rolne, a nawet zadłużone mieszkania. Jeśli posiadasz jedynie udział w nieruchomości lub wynajmujesz ją, to również jest w kręgu naszych zainteresowań. Prywatna sprzedaż mieszkania często wiąże się z dodatkowymi kosztami, na które nie każdy jest przygotowany. Aby zainteresować przyszłego nabywcę, należy przeprowadzić wiele usprawnień – od tych estetycznych, do zupełnie technicznych; zdarza się również, że mieszkanie wymaga generalnego remontu, a to, jak powszednie wiadomo, jest niemałym obciążeniem budżetu. Dla skupu mieszkań w Bielsko-Białej  żadne naprawy i przebudowy nie są problemem. Nie odrzucamy mieszkań, które znajdują się w złym stanie technicznym. Mamy w ofercie również skup zadłużonych mieszkań.

Decydując się na nas, decydujesz się na całkowity profesjonalizm, który jest tożsamy z maksymalnie szybkim procesem realizacji. Decydując się na skup nieruchomości Bielsko-Biała, decydujesz się więc na wyręczenie od żmudnego spędzania czasu nad przygotowaniem swojego mieszkania do sprzedaży.

Biuro nieruchomości czy skup nieruchomości Bielsko-Biała?

Jeśli zależy Ci na czasie, powinieneś skorzystać z naszych usług. Zlecenie sprzedaży biurowi nieruchomości warto rozważyć wtedy, gdy nie zależy Ci na szybkim czasie zamknięcia całej transakcji. Poza aspektem czasu, powinno się mieć świadomość, że powierzenie biurowi swojej nieruchomości wiąże się z dodatkowymi opłatami, takimi jak prowizja od sprzedaży czy koszty notarialne. Skup mieszkań Bielsko-Biała nie pobiera żadnych opłat. Gwarantujemy darmową wycenę i opłacamy spotkanie u notariusza, które może okazać się jedynym fizycznym spotkaniem w czasie skróconej do minimum sprzedaży. Wiele sytuacji w życiu może zmusić nas do natychmiastowej sprzedaży nieruchomości i uzyskaniu środków finansowych. Skup nieruchomości Bielsko-Biała stara się wyjść naprzeciw oczekiwaniom, dbając o tych, którzy nie mają szans na odpowiednio szybką sprzedaż nieruchomości.

Jeśli jesteś zainteresowany, wypełnij formularz kontaktowy. Z nami otrzymasz potrzebne i satysfakcjonujące pieniądze nawet w ciągu kilku dni od zgłoszenia!

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u