Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup kamienic

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup kamienic, a przegląd innych rozwiązań

Planujesz sprzedaż lokali lub chcesz szybko spieniężyć udziały w takich nieruchomościach? Masz pytania dotyczące sprzedaży budynku ze względu na zły stan techniczny? Nie możesz znaleźć kupca, ponieważ miejsce zamieszkania zajmują najemcy? Jeśli nie jesteśmy zainteresowani samodzielnym zakupem, nasza firma może zakupić nieruchomości lub zapewnić pomoc w sprzedaży dla inwestorów zewnętrznych. Wierzymy, że tego typu budownictwo ma ogromny potencjał.

Wyjątkowość tego miejsca  

Tanie apartamenty to świetne budynki. Mają wiele zalet, które są bardzo potrzebne na rynku nieruchomości. Zlokalizowane są najczęściej w bardzo atrakcyjnych lokalizacjach w centrum miasta lub w jego pobliżu. W ich wnętrzach przeważnie znajdują się nie tylko mieszkania, ale także miejsca na działalność komercyjną. Warto jest zatem postawić na skup kamienic.

Same mieszkania są przeważnie przestronne, jasne i duże. Niektóre z nich doskonale nadają się do luksusowych apartamentów. Zdajemy sobie sprawę z tych zalet, ale pamiętajmy też o zasobach finansowych potrzebnych do doprowadzenia lokalu do tego stanu. Ma to znaczenie, gdy stawiamy na sprzedaż kamienic.      

Sprzedaż kamienic na wolnym rynku często sprawia wiele problemów, a znalezienie kupca na tego typu budynek jest długim i skomplikowanym procesem. Jedną z przeszkód są oczywiście wysokie ceny takich nieruchomości. Inwestorzy nie są jednak w stanie nabyć nieruchomości głównie ze względu na duże nakłady inwestycyjne związane z renowacją budynków.

Wiele kamienic na sprzedaż jest w złym stanie technicznym. Kupujących często onieśmiela fakt, że budynki są wymienione jako zabytki. Inwestorzy zdają sobie sprawę, że wykonując remonty, muszą zadbać o zachowanie historycznych cech budynku, co spowoduje dodatkowe koszty modernizacji. To nie jest nasza przeszkoda. Interesują nas nowoczesne tanie mieszkania i domy, które wciąż czekają na generalny remont.          

Skup kamienic, a właściwe skierowanie oferty i problemy potencjalnych Klientów

Realizowane przez nas tanie zakupy mieszkań kierowane są głównie do osób, które chcą szybko i sprawnie sprzedać tanie mieszkania. Nie szokuje nas skomplikowany stan własności nieruchomości, jesteśmy również zainteresowani kupnem udziałów w budynkach, które mają wielu współwłaścicieli. Jest to istotne, gdy decydujemy się na skup kamienic.

Odziedziczyłeś kamienicę i chcesz szybko spieniężyć swoją nieruchomość? Czy nie możemy dojść do porozumienia ze współwłaścicielem budynku w sprawie zbycia lub zarządzania nieruchomością? Czy Twoje mieszkanie jest zabezpieczone? Skontaktuj się z nami i szybko rozwiąż problem. Nasza firma zakupiła również kamienice, w których mieszkają najemcy. Sprzedaż lokali do naszej firmy to szybki proces bez zbędnych kłopotów. Najpierw wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy i podasz nam w formularzu podstawowe informacje o swojej nieruchomości. Nawet w ciągu kilku godzin prześlemy Ci ofertę zakupu.

Jeśli zaakceptujesz naszą sugestię, niezwłocznie przystąpimy do uzupełnienia dokumentu. Zapewniamy wpłatę zaliczki, umawiamy się na spotkania z notariuszami, a zgodnie z Państwa wymaganiami organizujemy również inne procedury. Po wykonaniu umowy notarialnej niezwłocznie przelejemy pieniądze na wskazane przez Ciebie konto bankowe. Wiele osób jest zdania, że taka forma sprzedaży kamienicy cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

Istnieje również możliwość sprzedaży mieszkań i domów z hipoteką. Nie wszyscy o tym wiedzą, ale jest to osiągalne. Jeśli już wziąłeś kredyt hipoteczny na swój dom, to dobra wiadomość, teraz możesz spłacić zadłużenie. Jak pozbyć się tej sytuacji? Dom lub mieszkanie możemy kupić po preferencyjnej cenie kupując mieszkanie na kredyt. W ten sposób możesz spłacić całość lub część swojego zadłużenia, dzięki czemu możesz rozpocząć nowy rozdział z pustą przestrzenią. Warto jest zatem postawić w nawiązaniu do takich problemów także na usługę, jaką okazuje się być skup kamienic.

Jeżeli spłata długu zakończy się niepowodzeniem lub nie dojdzie do negocjacji z wierzycielem, Twój dług może zostać przekazany komornikowi. Jeśli papierami wartościowymi są mieszkania lub domy, zagrożenie aukcją jest realne. W takim przypadku również możesz liczyć na naszą pomoc. Jest to mieszkanie zakupione u komornika. Kupujemy mieszkania w apartamentowcach, kamienicach i nowych budynkach. Dodatkowo możesz sprzedać nam również domy z komornikami, aby uzyskać konkurencyjne ceny i korzystne warunki współpracy. Miejmy jednak na uwadze, że ogromnym zainteresowaniem w obecnych czasach cieszy się sprzedaż kamienic.

Zainteresowanie nieruchomościami to ciekawe pytanie. Mogą to być mieszkania, domy, działki, garaże lub lokale użytkowe. Posiadanie ich nie zawsze oznacza realne korzyści, ale zwykle wiąże się z problemem i kosztem udziału w utrzymaniu obiektu. Im więcej kupowanych jest akcji nieruchomości, jest to krok, który podejmuje coraz więcej osób, jeżeli chodzi o tak popularny skup kamienic.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u