Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup gruntów rolnych

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup gruntów rolnych wzbudza spore zainteresowanie

Kupno nieruchomości to usługa, która może pomóc wielu osobom. Nie dotyczy to tylko właścicieli mieszkań. Osoby te najczęściej zgłaszają się poprzez formularz kontaktowy na stronie naszej firmy. Portal oferuje również szerszy zakres usług, takich jak zakup udziałów w nieruchomości, zakup problematycznych nieruchomości oraz zakup mieszkań dłużnych. Niedawno dostarczyliśmy również nową i unikalną usługę. Chodzi o zakup ziemi rolnej na preferencyjnych warunkach.                    

Czemu taka opcja?

W odpowiedzi na zainteresowanie rynku wprowadziliśmy do naszej oferty zakup gruntów rolnych. Poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej wiele osób sprzedaje grunty rolne. Taka ziemia uprawna jest zwykle częścią dziedzictwa starszych członków rodziny, jeżeli chodzi o skup gruntów rolnych.

Problemy pojawiają się, gdy spadkobiercy mieszkają daleko od otrzymania ziemi lub nie wiedzą, jak dalej korzystać z ziemi. Trudno jest jednak zlikwidować uciążliwą spuściznę związaną z gruntami uprawnymi, ponieważ zwykle ma ona znaczną wartość. W powyższych okolicznościach rozwiązaniem problemu jest zakup ziemi rolnej. Dzięki tej usłudze można szybko sprzedać kawałek ziemi rolnej po korzystnej cenie. Miejmy to na uwadze decydując się także na skup zadłużonych mieszkań czy skup udziałów w nieruchomości.

Szybka finalizacja

Ci, którzy nauczyli się, że sprzedaż ziemi uprawnej nie jest tak łatwa, jak myślisz, zdecydowali się na zakup ziemi uprawnej. Największym problemem w sprzedaży są grunty wytworzone z gruntów rolnych z dala od dużych miast oraz grunty, które w przyszłości mogą nie zostać wykorzystane pod budownictwo mieszkaniowe, a w tym także sprzedaż gruntów rolnych.

Potencjalni nabywcy wielokrotnie zdawali sobie sprawę, że całkowita likwidacja rolnicza tych terenów może kosztować setki tysięcy złotych. Ze względu na szybkie tempo realizacji transakcji zakup gruntów rolnych udostępnionych przez portal wzbudził duże zainteresowanie. Osoby deklarujące chęć sprzedaży nieruchomości mogą liczyć na odpowiedź tego dnia. W taki właśnie sposób kształtuje się skup nieruchomości.

Jeśli chodzi o sfinalizowanie transakcji, może to zająć od 7 do 10 dni. Sprzedawca uzyska pełną informację o warunkach zakupu i może polegać na zaleceniach w celu uzupełnienia dokumentów wymaganych przez kancelarię notarialną. Co ważne, zakup ziemi rolnej nie jest finansowany kredytami. Zatem środki wykorzystane na grunty rolne szybko wpłyną na konto sprzedającego decydującego się na skup gruntów rolnych.

Wiemy, jak wiele kłopotów może przynieść sprzedaż ziemi rolniczej, zwłaszcza w napiętym czasie. Musisz sprzedać nieruchomość i zebrać pieniądze na spłatę długów lub inwestycje. Czasami dziedziczymy grunty rolne, wtedy nasza oferta jest całkowicie odpowiednia.

Każdą sytuację podejmiemy osobno i gwarantujemy szybką realizację transakcji oraz pełną dyskrecję. Szczególną zaletą jest to, że zapłacimy Ci gotówką natychmiast po podpisaniu notarialnego zaświadczenia. Rozliczamy się również przelewając środki na konta klientów. W ten właśnie sposób kształtuje się skup gruntów rolnych.

Wzmianki prawne, a skup gruntów rolnych

Nowe przepisy powinny także znieść ograniczenia w sprzedaży ziemi między krewnymi rolników. Dziś, aby odziedziczyć lub przyjąć ziemię jako darowiznę, muszą być indywidualnymi rolnikami. Jednak wiele osób czytających taką informację zastanawia się jak kształtuje się skup gruntów rolnych.

Rolnik, który chce przejść na emeryturę i przekazać majątek ojca synowi i żonie córki, nie może tego zrobić, ponieważ żona ma z nim niewiele bliskich relacji, a lista krewnych, którzy mogą przejąć ziemię, jest wciąż zbyt mała. Są to liczne przykłady mające znaczenie w nakierowaniu na skup gruntów rolnych.

Krótko mówiąc, można powiedzieć, że nie potrzeba dużo pieniędzy, aby zostać świeckim potentatem. Zasada działania polega na tym, że firma lub inwestor uzyskuje kredyt na konkretną inwestycję gruntową, a jej kredyt hipoteczny dla banku to regularne bezpośrednie wpłaty na hektar.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u