Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup działek

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Jeżeli mimo ukształtowania ewentualnie lokalizacji teren nadal nadaje się pod wybraną inwestycję mieszkaniową, powinno się zastanowić nad wprowadzeniem rozwiązań minimalizujących potencjalne zagrożenia zewnętrzne, takie jak powodzie czy osuwiska.

Skup działek – jak to wygląda?     

Zakup nieruchomości to usługa ściśle związana z transakcjami dotyczącymi lokali mieszkalnych. Nie jest to zaskakujące, ponieważ zgodnie z przepisami mamy do czynienia tylko z dwoma głównymi rodzajami nieruchomości: mieszkaniową i gruntową. Warto jest przede wszystkim postawić na skup działek.

Działki są często kupowane. Warto jednak pamiętać, że serwis nie ogranicza swojego zainteresowania do typowych lokali mieszkalnych. Oferta obejmuje również zakup gruntu, zakup udziałów w nieruchomości oraz zakup mieszkań dłużnych. Jednak wiele osób decyduje się na skup udziałów w nieruchomości.

Najbardziej zróżnicowaną usługą wydaje się zakup działek. Dzieje się tak, ponieważ klienci złożyli oferty na różne rodzaje gruntów. Oprócz popularnych gruntów rolnych występują tu również grunty budowlane, zabudowane mieszkalne, rolno-budowlane, przemysłowe i siedliskowe. Warto także zapoznać się z kwestią jaką okazuje się być skup zadłużonych mieszkań.

Skup działek, a istotne wzmianki

Trudno tak naprawdę przedstawić wszystkie rodzaje działek, które można kupić. Istnieją również różne powody, dla których ktoś decyduje się na zakup ziemi. Powodem podjęcia takiej decyzji może być między innymi pragnienie szybkiej sprzedaży ziemi. Ciekawostką jest ziemia odziedziczona. Warto też dodać, że ze względu na złe położenie geograficzne, budynki nadające się do rozbiórki, brak ksiąg wieczystych czy roszczenia osób trzecich, część nieruchomości gruntowych została zakupiona. Pamiętajmy o tym stawiając na sprzedaż działek.

Klientem kupującym jest też często osoba, która nabywa część gruntu w ramach spadku. Klienci ci zazwyczaj decydują się na zakup gruntu i sprzedaż swoich udziałów, ponieważ nie mogą dojść do porozumienia z innymi współwłaścicielami gruntu. Jest to istotne, jeżeli decydujemy się na skup nieruchomości.

Co ważne, zakup działek udostępnianych przez portal obejmuje nieruchomości gruntowe z całej Polski. Niezależnie od lokalizacji działki, droga do zakończenia transakcji jest zawsze bardzo podobna. Najpierw właściciel nieruchomości gruntowej przekazuje podstawowe informacje na jej temat poprzez formularz kontaktowy. W ramach odpowiedzi jest wstępna wycena gruntu, oferta zaliczki oraz propozycja umówienia się na oględziny nieruchomości.

Możesz w ciągu kilku dni podpisać umowę z notariuszem i zapłacić przelewem bankowym. Szybkość zakończenia sporów transakcyjnych jest tak duża, na przykład osoby, które spieszą się z powodu wyjazdu za granicę, osoby, które muszą spłacić długi lub nagłe wydatki. Działki to kosztowna inwestycja. Jeśli chcesz szybko sprzedać, nie musisz liczyć na osoby z hipoteką, bo chcą łączyć finansowanie działek z budową domów. Taki proces składania wniosków może zająć nawet pół roku. Bank potrzebuje czasu, aby wypłacić środki. Tego typu skup działek okazuje się być bardzo opłacalny.

Szybka i bezproblemowa transakcja

Jeśli obawiasz się szybkiej sprzedaży i rozumiesz, że nasz dochód opiera się na obniżonych cenach kosztem szybkiej płatności, skontaktuj się z nami. Czas i pieniądze to dwa czynniki, które odgrywają ważną rolę w procesie sprzedaży nieruchomości. Jeśli nieruchomość zostanie sprzedana w naszym wykupie, potencjalni klienci znajdą kompromis między ceną a terminem sprzedaży.

Zajmujemy się bezpośrednim skupem mieszkań, skupem domów, jak i również skupem gruntów, dzięki czemu jesteśmy w stanie podać dokładną kwotę nieruchomości oraz zakup bezpośrednio od klienta. Możemy kupić dowolną nieruchomość od małych kawalerek po apartamenty, domy, mieszkania gospodarcze, budynki firmowe i tak dalej. Zapraszamy wszystkich zajmujących się sprzedażą nieruchomości do kontaktu telefonicznego.

Kształt działki jest nietypowy i może być trudno zoptymalizować zagospodarowanie terenu. Szczegółowe wytyczne dotyczące warunków zabudowy na określonych terenach zawarte są w miejscowych planach zagospodarowania przestrzennego lub decyzjach o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu. Powinny wskazywać, co można umieścić, w jaki sposób, odległość od sąsiednich nieruchomości, innych budynków czy dróg oraz procent powierzchni, jaką obiekt budowlany może zajmować. Rozważmy tą kwestię stawiając na skup działek.

W innych sprawach nieuregulowanych planem lub decyzją należy kierować się rozporządzeniami ministerialnymi. Na terenach miejskich ze względu na istniejącą zabudowę trudno o duże, wygodne iw pełni funkcjonalne działki pod zabudowę jednorodzinną. Wyznaczony w planie zagospodarowania przestrzennego teren zabudowy centrum aglomeracji jest zwykle wąski i niepraktyczny lub obszerny, przystosowany do dużych inwestycji takich jak skup działek.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u