Bezpieczny i szybki sposób na sprzedaż nieruchomości.

Skup domów

Inwestujemy w nieruchomości na terenie całej Polski.

skup nieruchomosci z problemami
Umowa przedwstępna sprzedaży mieszkania – wszystko co warto wiedzieć

Szybki i prosty sposób na sprzedaż mieszkania.

Sprzedaj swoje mieszkanie bez wychodzenia z domu i zbędnych spotkań. W ciągu 1 dnia.

 • Szybka wycena
 • Możliwość zakupu bez oglądania
 • Bezpieczna sprzedaż

Wypełnij formularz z informacjami o Twojej nieruchomości, a otrzymasz od nas ofertę zakupu!

Udogodnienia

Skup domów i mieszkań za gotówkę w nakierowaniu na sytuacje życiowe                 

Kupujemy dom, ponieważ jest to zazwyczaj problematyczna transakcja, wymagająca dużo czasu i wiedzy. Z drugiej strony sprzedawca często chce szybko pozbyć się problemu i sprzedać dom. Jest wiele powodów. Od nowego planu na życie po znalezienie innej nieruchomości dla siebie, po podróże, zadłużenie lub brak czasu.

Skup domów i mieszkań za gotówkę to doskonałe rozwiązanie                                       

Zapewniamy klientom spersonalizowane usługi i realizujemy cały proces sprzedaży od początku do końca: podpowiemy Ci dokumenty potrzebne do sfinalizowania transakcji, a nawet je skompletujemy za Ciebie, jeżeli zdecydujesz się na skup domów i mieszkań za gotówkę.

Nie korzystamy jednak z jakiegokolwiek finansowania od strony zewnętrznej, co w odniesieniu praktycznym oznacza, że ​​sprzedawca ma w swojej kasie od razu po przeprowadzonej transakcji. Często mamy przyjemność zakupów domów nadających się do generalnego remontu i w obecnym stanie nie mielibyśmy szans na znalezienie kupca. Ma to znaczenie, gdy stawiamy na sprzedaż nieruchomości ze skomplikowaną sytuacją prawną.

Działalność związana z zakupem nieruchomości prowadzona jest na terenie całej Polski, polegająca na zakupie domów i mieszkań w dużych i małych miejscowościach. Jeśli chcesz szybko sprzedać nieruchomość bez konieczności odbywania zbędnych spotkań, najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług sprawdzonej firmy stawiającej na skup nieruchomości.

Ciąg dalszy przedstawianej problematyki

Sprzedaż domów przebiega znacznie wolniej niż mieszkań, a takie transakcje trwają zwykle kilka lat. Łatwiej jest sprzedać dom w Warszawie czy Krakowie, ponieważ to największy rynek nieruchomości w kraju. Coraz więcej mieszkańców małych miast decyduje się jednak na przeprowadzkę do dużych miast, bo praca na prowincji nie przynosi oczywistych korzyści.

Jeśli mieszkamy w mieście, które może dotrzeć do dużego miasta w niespełna czterdzieści minut, nadal możesz to pokonać. Jednak wiele osób mieszka daleko od metropolii, co nie wchodzi w grę. W takim układzie decyzja o przeprowadzce do miasta jest bardzo ważna i trudna. A co z domem, który opuściliśmy? Nie można go tak zostawić, żeby powoli popadał w ruinę. Wtedy warto zwrócić się do firmy, która zamiast czekać na klientów latami, świadczy usługi: skup domu i skup mieszkania.

Sprzedaż nieruchomości o skomplikowanych warunkach prawnych może być wyzwaniem. Posiadamy duże doświadczenie w różnych transakcjach, więc na pewno zajmiemy się Twoją sprawą. W naszym zespole są eksperci z zakresu prawa obrotu nieruchomościami, współpracujemy również z zewnętrznymi kancelariami prawnymi. W związku z czym można rzec, że warto jest postawić na sprawdzony skup domów i mieszkań za gotówkę.

Czasami jedyną opcją sprzedaży Twojej części jest sprzedaż udziałów, w takim przypadku świadczymy również specjalistyczne usługi. Dom zadłużony nie jest dla nas problemem, rozwiązujemy go tak, aby wszyscy byli zadowoleni z efektu.

Jednak, aby zacząć z nami współpracować, wystarczy wypełnić formularz kontaktowy, a wycenimy Twój dom bez konieczności osobistego odwiedzania nieruchomości. Korzystając z naszej usługi oszczędzasz czas i wysiłek. Nie masz już obowiązku spotykania się z dużą rzeszą klientów, którzy wyrażają niezadowolenie z nieruchomości, czy odwiedzać dom dla turystów, których chęć zakupu okazuje się być minimalna. Powinniśmy mieć to na uwadze stawiając na skup domów i mieszkań za gotówkę.

Najważniejsze jest to, że nawet podczas wizyty u notariusza wypłata środków po sprzedaży nieruchomości nastąpi natychmiast. Możemy również podpisać umowę przedwstępną na zaliczkę i uzgodnić termin ostatecznej umowy notarialnej. Wszystko zależy od twoich preferencji, jeżeli chodzi o skup domów i mieszkań za gotówkę.

Profesjonalne podejście do klienta

W wielu momentach wykonywania naszej pracy spotykamy się z sytuacją, że klient chce od razu dostać część ceny, a jednocześnie chce mieszkać w domu przez kilka miesięcy. Jesteśmy otwarci na takie rozwiązania i często je stosujemy. Teraz nie musisz czekać miesięcy, a nawet lat, aby sprzedać swój dom. Cały proces może zająć tylko tydzień, a płatność otrzymasz natychmiast. Skutkuje to tym, że warto jest postawić na skup domów i mieszkań za gotówkę.

Jedynym rozwiązaniem problemów finansowych jest szybkie uzyskanie gotówki, co dotyka coraz więcej osób i firm. Jeśli napotkasz tego rodzaju trudności, z przyjemnością pomożemy Ci znaleźć rozwiązanie. Naszą rekomendacją jest szybki zakup nieruchomości w Polsce. Postawmy zatem na skup domów i mieszkań za gotówkę.

Koncentrujemy się na zakupie nieruchomości na terenie całego kraju, aby zapewnić szybkie i bezpieczne transakcje oraz płatności gotówką lub przelewem na konto bankowe. Może jesteś również właścicielem nieruchomości, którą planujesz sprzedać.

Co nas wyróżnia?

skup mieszkań

Komfort

 • Zdalnie i bez zbędnych spotkań
 • Przed zawarciem transakcji spotkamy się tylko raz
 • Pomożemy w zgromadzeniu potrzebnych dokumentów
 • Nasz Specjalista będzie zawsze do Twojej dyspozycji
skup mieszkań

Szybkość

 • Finalizacja transakcji możliwa w ciągu kilku dni
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • W ciągu kilku godzin odpowiemy na Twoje zgłoszenie
 • Dostaniesz ofertę zakupu w ciągu 12 godzin
skup mieszkań

Bezpieczeństwo

 • Masz prawo wyboru Kancelarii Notarialnej
 • Robimy przelewy natychmiastowe, abyś nie musiał/a czekać na zapłatę
 • Wydasz nam swoje mieszkanie dopiero po zaksięgowaniu wpłaty
 • Pomożemy Ci w skompletowaniu potrzebnych dokumentów
skup mieszkań

Elastyczność

 • Możemy najpierw podpisać umowę przedwstępną z zadatkiem
 • Termin na jaki zostanie zawarta taka Umowa, zależy od Ciebie
 • Dostosujemy się także w zakresie miejsca podpisania zarówno Umowy Przedwstępnej, jak i Aktu Notarialnego.

Co mówią o nas klienci?

Pieniądze za sprzedane mieszkanie otrzymałam błyskawicznie. Cały proces sprzedaży nieruchomości był przeprowadzony profesjonalnie i w miłej atmosferze.

Pani Anna z Warszawy

Odziedziczyłem mieszkanie po rodzicach, które było w fatalnym stanie, mieszkam za garnicą Polski, więc sprzedaż tego domu była dla mnie dużym utrudnieniem. Dzięki współpracy ze skupem udało mi się szybko spieniężyć dom, bez marnowania czasu na przyjazdy i pokazy kupującym.

Pan Marek z Liverpool'u